Сергій Кузляєв: У Черкасах має бути алея не гірша, ніж Андріївський узвіз у Києві

Сергій Кузляєв, власник Лавки черкаського патріота:

 

Друзі!

Потребую вашої допомоги. Ви, мабуть, неодноразово чули про Алею майстрів на площі перед Ратушею у Львові, бували в Києві на Андріївському узвозі. Подібних творчих проектів не вистачає нашому місту.
Маю намір створити  на території скверу ім. Богдана Хмельницького (колишній сквер «Чайка») Алеї майстрів де зможуть виставляти на продаж свої роботи: народні майстри, майстри hand-made. У цьому ж сквері облаштувати майданчик для виступів творчих колективів, занять аргентинським танго, тощо.
ЯК Є!

IMG_7568 IMG_7569 IMG_7570

Тому подав проект «Облаштування Алеї майстрів» на «Громадський бюджет». «Громадський бюджет» — це ініціативні проекти громади. Черкащани пропонують свої ідеї, а громада вирішує, чи їх підтримувати. Переможець отримує обов’язкове фінансування з міського бюджету. Ні мер, ні депутати не відмовлять! Завдяки активності громади торік дитячий садок № 18 отримав дитячий майданчик, гімназія № 9 і Перша міська лікарня – облаштували прилеглу територію, а молодь отримала спортивний зал.

Я прошу Вас підтримати цей проект, щоб творчих майданчиків у Черкасах стало більше. Проголосуйте за облаштування «Алеї майстрів». Номер проекту № 65.

Як буде!

dsc_2895 DSC_9410-424x283 foto-19_586x440-1

Що треба зробити!

  1. Голосування відбудеться з 1 по 14 листопада. Переможе той, хто набере найбільшу кількість голосів. Тому кожен голос важливий.
  2. Взяти паспорт. Проголосувати можна в міськвиконкомі (вул. Б. Вишневецького, 36), колишніх приміщеннях Соснівського (бульв. Шевченка, 117) та Придніпровського (бульв. Шевченка, 307 ) райвиконкомів.
  3. Якщо вам важко добиратися, то ми допоможемо вам у цьому. Зателефонуйте за номером 56-33-47 і вам допоможуть.
  4. Проголосувати можна і в мережі інтернет, не виходячи з будинку. Для цього варто зайти на сайт міської ради http://www.rada.cherkasy.ua в розділ «Громадський бюджет», обрати проект і через систему реєстрації проголосувати.
  5. Запам’ятайте. Одна людина може проголосувати одночасно за чотири проекти! Я прошу вас також підтримати наступні проекти, які, на мій погляд, є важливими для розвитку Черкас:

 

  • Проект облаштування Алеї майстрів № 65.
  • Проект «Тебе видно – ти в безпеці». Цікавий проект, який подала депутат Черкаської міської ради Тетяна Чорнобіль. Він передбачає поширення серед велосипедистів та пішоходів світловідбиваючих елементів. Такі речі можуть врятувати життя вашій дитині. Номер проекту № 67
  • Також прошу підтримати новацій ний проект для Черкас – облаштування сучасного переходу по вул. Смілянській. Номер проекту № 29.
  • Проголосуйте за проект створення дитячої «Країни мрій». Номер проекту № 8

 

Підтримайте

№ 65, 67, 8, 29