Спортсмени командних видів спорту теж отримуватимуть премії з бюджету

Із цього року юні спортсмени, які грають в командних видах спору (футбол, баскетбол, хокей, волейбол тощо) і перемагають в Чемпіонатах України, виграють Кубки України в своїх вікових категоріях, можуть отримати щомісячні премії міської ради та міського голови.

— Раніше такі премії отримували спортсмени в одиночних видах спорту, які ставали Чемпіонами України, Чемпіонами Світу, Європи тощо. В місяць виходило близько 2000 грн. Нині ці суми в рази більші. Але існувала така собі несправедливість, адже команди, які посідали призові місця в Чемпіонатах України, Європи, Світу не могли отримати стипендій, — розповіла депутат від Партії вільних демократів Інна Михайлюк

У листопаді 2016 року Інна Михайлюк виступила з ініціативою фінансово підтримувати команди-переможці. Міська рада запит підтримала. Але владі знадобився рік, щоб розробити і подати відповідне положення.

— На останньому етапі дуже допоміг заступник міського голови Ігор Коломоєць. Саме він наполіг, щоб цей пункт залишився в бюджетній програмі, а в міському бюджеті збільшили суму коштів на виплату стипендій провідним спортсменам Черкас, — розповіла депутат.