СУЧАСНІ МЕБЛІ ТА МІСЦЯ ДЛЯ ГЛЯДАЧІВ: ДЕПУТАТАМ ПОКАЗАЛИ, ЯКОЮ МОЖЕ СТАТИ НАЙБІЛЬША СПОРТИВНА ЗАЛА ЧЕРКАС (ФОТО)

Лідер Партії вільних демократів Олександр Згіблов презентував депутатам на сесії міськради 24 травня проект капітального ремонту спортивної зали черкаської загальноосвітньої школи №34, що в мікрорайоні Митниця

За словами Згіблова, це найбільша спортивна зала у місті та єдина – із природнім освітленням. У неї є 6 роздягалень, тренерська та снарядна. Однак немає місць для глядачів, потрібна заміна каналізації, вентиляції, водопостачання. Підлога не відповідає сучасним вимогам, а зенітні ліхтарі, завдяки яким освітлюється зала, потребують реконструкції. Також потребують заміни система освітлення, всі оздоблювальні елементи стін, стелі та підлоги.

493011

«Проект капітального ремонту спортзали передбачає облаштування галереї для глядачів місткістю 265 місць, заміну каналізаційних і вентиляційних систем, паркетну підлогу, облаштування зенітних ліхтарів із використанням алюмінієвого каркасу та склопакетів із протиударного скла, облаштування ексклюзивних шведських стінок із відкидними сидіннями та електронне табло», – розповів під час презентації лідер «Вільних демократів».

Наразі проект перебуває на експертизі, тож його вартість буде відомо пізніше.

Переглянути проект можна за посиланням

ПРОЕКТ