Тарас Коломієць: Держава має негайно втрутитися у ситуацію з «Черкасиобленерго»

Те, що відбувається нині на ПАТ «Черкасиобленерго», коли людям по кілька місяців не виплачують заробітну плату, нічим іншим, як «дикістю» назвати не можна. Держава має негайно втрутитися у ситуацію.
— Працівникам у першу чергу треба заробітна плата, а власники і акціонери нехай між собою розбираються, хто з них важливіший власник. Від несплати зарплат працівникам страждає міський бюджет, який недоотримує податків. І це ненормальним, — говорить депутат міської ради від Партії вільних демократів Тарас Коломієць.
Він вважає, що держава має негайно втрутитися у ситуації і принаймні закрити питання із виплатою заробітної плати на ПАТ «Черкасиобленерго».
За його словами, останнім часом в економіці Черкас відбуваються негативні речі. «Черкасиобленерго» вже трете підприємство, яке має проблеми з виплатою заробітної плати працівникам. Перед цим пікетували працівники «Азоту» та перекривали дорогу робітники ЧПК.
— За нашими підрахунками через такі негативні речі міський бюджет може втратити до 100 млн. грн. податків, а це у свою чергу вплине на виплату зарплати бюджетникам: вчителям, медикам і вихованцям дитячих садочків, — переконаний депутат.