Тарас Коломієць: Міська влада затягує з ремонтом спортивної зали школи № 5

21 серпня відбувся тендер на ремонт спортивної зали школи № 5. Проте на сьогоднішній день не визначений переможець аукціону, хоча сама процедура вже відбулася. Затягування з визначенням переможця – це затягування з роботами. Завершити їх до 15 жовтня (коли діти перейдуть займатися в приміщення) вже не вдасться, переконаний депутат.

— У цій ситуації повна відповідальність за визначення переможця і початок робіт з ремонту покладені на першого заступника міського голови пана Овчаренка. Ще у 2016 році депутати від Партії вільних демократів ініціювали зустріч із першим заступником міського голови у цій школі. Він пообіцяв, що з 1 вересня 2016 року діти займатимуться в новому спортивному залі. Але вже минуло 1 вересня 2017 року. Переможець не визначений, роботи не розпочаті. Хто винний? – зазначив депутат міської ради від Партії вільних демократів Тарас Коломієць.

IMG_8588

За словами голови фракції «Вільних демократів» Олександр Згіблов, влада сама саботує роботи з ремонту спортивного залу намагаючись звинувачувати у цьому депутатський корпус. Власне самі депутати виділи кошти в міському бюджеті. А вже влад має провести тендер, визначити переможця і профінансувати початок робіт.

P1250009 P1250022

  • на фото: перший заступник міського голови пан Овчаренко обіцяє депутатам, що з 1 вересня 2016 (!) року діти займатимуться у новому відремонтованому залі.

Нагадаємо, «Вільні демократи» взяли під особистий контроль ремонт спортивної зали школи № 5.

— Якщо роботи не будуть проведені, а 400 дітей залишаться взимку без спортивного залу, то ми ставитимемо руба питання звільнення таких горе-чиновників, — зазначив Олександр Згіблов.