Тарас Коломієць: Скверу по вул. Чорновола бути! (номер проекту № 16 )

Тарас Коломієць, депутат Черкаської міської ради:

 

Друзі!
Потребую Вашої допомоги. До мене звернулися жителі будинків по вул. Чорновола, 33 та 35. Переважно — це молоді мами з дітьми, люди похилого віку. Вони хочуть на розі вул. Чорновола та Гоголя облаштувати сквер.

Дійсно, ця територія потребує «хазяйської руки». Розбивши сквер, висадивши дерева, облаштувавши пішохідні доріжки, освітлення, лави і урни, ми не дозволимо забудувати її кіосками чи, не доведи Боже, багатоповерхівкою.

ЯК Є!!!!!

DSC_0758 DSC_0759

Я, як ваш депутат, подав на «Громадський бюджет» проект з облаштування на цій території скверу. «Громадський бюджет» — це ініціативні проекти громади. Черкащани пропонують свої ідеї, а громада вирішує, чи їх підтримувати. Переможець отримує обов’язкове фінансування з міського бюджету. Ні мер, ні депутати не відмовлять! Завдяки активності громади торік дитячий садок № 18 отримав дитячий майданчик, гімназія № 9 і Перша міська лікарня – облаштували прилеглу територію, а молодь отримала спортивний зал н.

Нині у нас є унікальний шанс змінити простір довкола себе. Разом переможемо! Сподіваюсь на Вашу підтримку. Проголосуйте за проект «Облаштування прибудинкового скверу». Номер проекту № 16

ЯК БУДЕ!!!!!
1 2

 

Що треба зробити!

  1. Голосування відбудеться з 1 по 14 листопада. Переможе той, хто набере найбільшу кількість голосів. Тому кожен голос важливий.
  2. Взяти паспорт. Проголосувати можна в міськвиконкомі (вул. Б. Вишневецького, 36), колишніх приміщеннях Соснівського (булв. Шевченка, 117) та Придніпровського (булв. Шевченка, 307 ) райвиконкомів.
  3. Якщо вам важко добиратися, то ми допоможемо вам у цьому. Зателефонуйте за номером 56-33-47 і вам допоможуть.
  4. Проголосувати можна і в мережі інтернет, не виходячи з будинку. Для цього варто зайти на сайт міської ради http://www.rada.cherkasy.ua в розділ громадський бюджет, обрати проект і через систему реєстрації проголосувати.
  5. Запам’ятайте. Одна людина може проголосувати одночасно за чотири проекти! Я прошу вас також підтримати наступні проекти:
  • Спортивний майданчик в гімназії № 9.  Номер проекту № 25
  • Облаштування скверу в дворах будинку за адресами М. Залізняка, 29/2, 29/3. Цей проект подав наш колега, депутат міської ради Олександр Згіблов. Облаштування скверу врятує двір від забудови і зробить життя мешканців комфортним. Номер цього проекту № 56
  • Проект реконструкції парку «Спортивний» в мікрорайоні «Лісовий» (колишній «Луначарський»). Цей проект подав наш колега депутат міської ради Руслан Зоря. Парк планують розбити в лісовому масиві на площі 20 га. Номер проекту № 33

Будьте активними!

Проголосуйте № 16, 25, 33, 56

Разом переможемо!