Тетяна Чорнобіль: У першу чергу безпека наших дітей (номер проекту № 67) )

Тетяна Чорнобіль, депутат Черкаської міської ради:
Друзі!

Потребую Вашої допомоги. Чимала кількість ДТП трапляються через те, що водії не бачать у темряві пішоходів і велосипедистів. Наші діти, близькі і знайомі потрапляють  під колеса автомобілів, травмують, а подекуди і гинуть.

ЯК Є!!!!
images 55e998f818174

Я, як депутат, подала на «Громадський бюджет» проект «Тебе видно – ти в безпеці».

«Громадський бюджет» — це ініціативні проекти громади. Черкащани пропонують свої ідеї, а громада вирішує, чи їх підтримувати. Переможець отримує обов’язкове фінансування з міського бюджету. Ні мер, ні депутати не відмовлять! Завдяки активності громади дитячий садок № 18 отримав дитячий майданчик, гімназія № 9 і Перша міська лікарні – облаштували прилеглу територію, а молодь отримала спортивний зал.

Мій проект передбачає поширення серед велосипедистів та пішоходів світло відбиваючих елементів. Паралельно проводитиметься роз’яснювальна робота серед учасників дорожнього руху.

Прошу підтримати проект «Тебе видно – ти в безпеці». Номер цього проекту в бюлетені для голосування № 67.

ЯК БУДЕ!

44bdcfa-300 2f5f4bb-flicker

 

Що треба зробити!

  1. Голосування відбудеться з 1 по 14 листопада. Переможе той, хто набере найбільшу кількість голосів. Тому кожен голос важливий.
  2. Взяти паспорт. Проголосувати можна в міськвиконкомі (вул. Б. Вишневецького, 36), колишніх приміщеннях Соснівського (булв. Шевченка, 117) та Придніпровського (булв. Шевченка, 307 ) райвиконкомів.
  3. Якщо вам важко добиратися, то ми допоможемо вам у цьому. Зателефонуйте за номером 56-33-47 і вам допоможуть.
  4. Проголосувати можна і в мережі інтернет, не виходячи з будинку. Для цього варто зайти на сайт міської ради rada.cherkasy.ua в розділ громадський бюджет, обрати проект і через систему реєстрації проголосувати.
  5. Запам’ятайте. Одна людина може проголосувати одночасно за чотири проекти!

Я прошу вас також підтримати наступні проекти:

  • Проект «Тебе видно – ти в безпеці» з візуалізації пішоходів та велосипедистів. Ми маємо зменшити кількість ДТП на вулицях нашого міста. Номер проекту № 67.
  • Проект «Нові назви – реальні виклики». Останнім часом у Черкасах було перейменовано близько сотні вулиць. Постала необхідність роз’яснити людям назву кожної вулиці. Підтримайте проект під номером № 68.
  • Проект створення у Черкасах Алеї майстрів. Її планують облаштувати у сквері Б. Хмельницького. Там проводитимуться майстер-класи, черкаські митці виставлятимуть свої твори, квартини тощо. Номер проекту № 65.
  • Проект створення дитячого містечка «Країна мрій». Діти зможуть не лише гуляти на дитячому майданчику, розважатися із батьками, але й брати участь у самодіяльності. У «Країні мрій» буде свій театр зі сценою і глядацькою залою. Номер цього проекту № 8.

Будьте активними!

Проголосуйте

  • № 67, 68, 65,8

Разом переможемо!