У «Припортовому» відзначили Масляну (ФОТО)

У неділю, 26 лютого, у мікрорайоні «Припортовий» відзначили Масляну. Безпосередню участь у цьому дійстві взяв депутат від Партії вільних демократів Тарас Коломіць. Сотні жителів мікрорайону зібралися на Масляну почастувати млинцями і кашею, взяти участь у спортивних змаганнях, спалити опудало Зими, перемогти депутатський корпус у чесному двобої.
DSC_0046 DSC_0950 DSC_0985 DSC_1000

«Вдячний голові КСН «ПРИПОРТОВИЙ» Лидия Дмитренко за чудово організоване святкування, директору Дев’ята Гімназія Ирині Топчий за надану допомогу, жителям мікрорайону «Припортовий» за ваші посмішки, депутатам міської за допомогу. A також усім сусідам, які долучилися до святкування, — написав на своїй сторінці в мережі «Фейсбук» Тарас Коломієць.

DSC_1025 DSC_0007

На його переконання за останній рік мікрорайон змінився. І все це наслідки обрання нового голови КСНу – Лідії Дмитренко.

— Торік нам вдалося виграти кілька проектів «Громадського бюджету», спільними зусиллями відстояти пропозиції із ремонту доріг і тротуарів у мікрорайоні. Нині центр дозвілля зміщується у бік «Припортового». Зараз ми маємо унікальну можливість змінити наш мікрорайон у кращий бік, — розповів депутат.