У Черкасах можуть обмежити продаж алкоголю в нічний час

Відповідний проект рішення Черкаської міської ради зареєстрував лідер фракції Партії вільних демократів у міській раді Олександр Згіблов. Він пропонує заборонити продаж алкогольних напоїв, вина, пива з 22-00 до 8 ранку в усіх торгівельних мережах міста, а найголовніше в МАФАХ. Під заборону не потрапляють ресторани.

— Наша команда «Вільних демократів» ще з 2008 року розпочала боротьбу з продажем алкоголю в нічний час. Кілька разів міська рада запроваджувала так обмеження, і кожного разу підприємці (власники магазинів), які входять в орбіту партії «Батьківщини», скасовували це рішення через суди. Цього разу ім. це не вдасться зробити, бо на боці черкащан – президент України Петро Порошенко, — зазначив Олександр Згіблов.

За словами депутата, Верховна Рада України ухвалила закон, який передбачається, що органи місцевого самоврядування мають право встановлювати обмеження щодо торгівлі алкогольними виробами. Минулої середи цей закон був підписаний Президентом  оприлюднений. Тому вже наступного дня «Вільні демократи» подали відповідний проект рішення міської ради.

Олександр Згіблов переконаний, що обмеження продажу алкоголю в нічний час зменшить кількість дрібних злочинів, які зазвичай вчиняються напідпитку.