У ЧЕРКАСАХ МІТИНГУВАЛЬНИКИ ОБМЕЖИЛИ РУХ ТРОЛЕЙБУСІВ (ФОТО)

У Черкасах по бульвару Шевченка 5 вересня з 8:00 ранку був обмежений рух тролейбусів. Усього по маршруту не змогли продовжити рух 7 «рогатих». Про це  повідомив представник громадської ради при КП «Черкасиелектротранс» Валерій Мироненко на своїй сторінці у Facebook.

Як зазначив громадський діяч, причиною обмеження руху руху стали мітингувальники, які перекрили дорогу, протестуючи проти закриття місцевого ринку на Казбеті.

907143

Усе через перекриття руху людьми, які протестують через питання, пов’язані з торгівлею на Казбеті. Люди на розі бул. Шевченка та вул. І. Франка повністю заблокували рух, тим самим спричинивши повну зупинку тролейбусів №7, №7а, №3, №1, №1а», – зауважив Валерій Мироненко.

Зазначимо, що мешканці черкаського мікрорайону «Казбет» 5 вересня розпочали мітинг на території місцевого ринку, аби запобігти його закриттю. Так, минулого тижня без попередження цей ринок було закрито.

310555

Торгівці підозрюють, що ринок віддадуть магазину «Делікат», відношення до якого має депутат міської ради від «Батьківщини» Руслан Петрик. Він же є обраним депутатом від округу, де розташовується магазин і ринок.