У Черкасах облаштовують новий сквер (ФОТО)

З ініціативи двох депутатів міської ради від Партії вільних демократів Олександра Згіблова і Максима Шадловського у Черкасах по вулиці Пастерівській почали облаштовувати новий сквер. Це невеличка територія між магазином «Весна» і автостоянкою. Свого часу місцеві активісти спільно із Олександром Згібловим розчистили територію, завезли сюди грунт і висадили дерева.

P1370940

«Коли став депутатом, підхопив прапор щодо створення скверу з рук Олександра Згіблова і почав опікуватися цією територією. Кілька тижнів тому міська рада надала цьому скверу статус природньо — заповідної зони. Тепер на законних підставах тут можна розбивати сквер, облаштовувати доріжки, висаджувати дерева», — розповів Максим Шадловський.

За словами депутата, в мікрорайоні між вулицями Пастерівської, Невського, Пилипенка та М. Залзняка немає жодної зеленої зони. Тому поява нового скверу прикрасить мікрорайон і дозволить мамам з дітьми, людям похилого віку відпочивати.
P1370953

«На цей сквер чекали давно. Коли проводили обрізку старих дерев, виходили люди і дякували. Нарешті є можливість в нашому мікрорайоні нормально відпочити. У мене у самого маленька дитина. Навесні ходитимемо у цей сквер трохи щодня», — говорить Максим Шадловський.

Нині у «весняному» сквері кипить робота: висаджуються дерева, розбиваються газони. Найближчим часом планують викласти тротуарною плиткою пішохідні доріжки, а вже навесні зробити освітлення та встановити лавки.

P1370945 P1370945