У ЧЕРКАСЬКІЙ ШКОЛІ БУДУЮТЬ СУЧАСНИЙ ФУТБОЛЬНИЙ МАЙДАНЧИК І СПОРТИВНУ ЗАЛУ (ФОТО)

У школі №34, що в м. Черкаси, незабаром з’являться сучасний футбольний майданчик і спортивна зала. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє депутат міської ради від Партії вільних демократів Олександр Згіблов.

«Разом із колегами із фракції «Вільних демократів» побував на будівництві спортивного майданчика біля школи № 34, що в мікрорайоні «Митниця». Цей об’єкт зводять працівники підприємства «ТЕМП», що входить до «Групи Венето». Показав колегам депутатам, які встановили конструкції. Ці конструкції виготовляли на «Темпі», потім провели повне гаряче оцинкування на черкаському підприємстві «Метал-інвест». Завдяки цьому конструкція не піддаватиметься довгий час корозії, її не треба буде додатково фарбувати», — йдеться в повідомленні.

Зараз на майданчику відбуваються підготовчі роботи з облаштування футбольного поля. Саме поле зі штучного газону зроблять вже навесні. Облаштують ворота і трибуни. І як подарунок для дітей корпорація «Венето» подарує дві баскетбольні конструкції.

Фракція «Вільних демократів» подала до програми соціального-економічного розвитку на 2017 рік пропозицію відремонтувати і зробити спортивний зал в ЗОШ №34. Це один із найбільших спортивних залів у черкаських школах. Якщо його відремонтувати, то це буде чудова база для спортсменів, особливо футболістів і баскетболістів.

Нагадаємо, що «Вільні демократи» вже взяли під свою опіку ремонт спортивного залу в ЗОШ № 5. У цій школі діти займаються фізкультурою в коридорах уже третій рік поспіль.

P1370798 P1370795 P1370790 P1370831