Черкаський ляльковий театр відзначає 50-річчя

З поважним ювілеєм колектив театру вітали міський голова Черкас Сергій Одарич, голова Черкаської обласної ради Валентина Коваленко, заступник голови Черкаської ОДА Віталій Коваль, перший заступник голови обласної ради Наталя Кравцова та колеги з багатьох областей України.

Останні з’їхалися до Черкас не лише на святкування 50-річного ювілею Черкаського обласного академічного театру ляльок, а й щоби взяти участь у Третьому фестивалі театрів ляльок «Мереживо казкове».

Історію черкаського театру ювіляри показали в неординарній презентації про «будинок, який побудував собі хтось». Згадали про подружжя Мальцевих, які 60 років тому створили театральну трупу (вони були серед запрошених поважних гостей), про створення на її основі власне лялькового театру, про здобуття ним звання академічного, про гастролі по Україні та за кордоном і міжнародне визнання мистецтва черкаських акторів.

Вітання приймали директор театру Любов Величко та його художній керівник Ярослав Грушецький.

Міський голова зізнався, що не є шанувальником лялькового театру, але, найімовірніше, скоро ним стане, оскільки має скоро стати дідом, на що актори нагадали, що мають у своєму репертуарі й вистави для дорослих.