ЧЕРКАСЬКІ ДЕПУТАТИ РАЗОМ ІЗ ВОЛОНТЕРАМИ ПІДСОБИЛИ КРИЗОВОМУ ЦЕНТРУ (ВІДЕО)

Теплий одяг, взуття та іграшки. Із такою волонтерською допомогою представники Партії вільних демократів напередодні навідались до Кризового центру для жінок, дітей та переселенців.

Тарас Коломієць, депутат Черкаської міської ради:

«Це дуже така гарна ініціатива, тому що у жінок дійсно нема можливості купити нові речі, нема де жити. Працівники підприємства нашого групи «ВЕНЕТО», наша родина допомагала, хочу винести подяку деяким підприємцям, Тетяні Сабанській, багато речей надала прямо нових речей зі свого магазину».

Адміністраторка поділилась з нами проблемами закладу. Каже, насамперед – бракує людей в команді. Адже всі ремонтні роботи виконують волонтери і просто небайдужі містяни.

Анжеліка Бузовська, адміністраторка кризового центру:

«Нам дуже не вистачає людей, єсть волонтери, да, це добре, але волонтери працюють тоді, коли вони зможуть. Найбільш нагальна потреба – це дах і опалення, тому що вже скоро вже буде зима, навіть осінь. Дощі будуть, все заливає другий поверх. Там, де ми потрошечки стягуємо, там ремонт робимо там частково. І воно там все може просто пропасти».

Після таких візитів, каже мешканка кризового центру, відчуває себе потрібною. Тут, зазначає, місцеві радіють будь-якій допомозі. Мовляв, підтримка волонтерів завжди підбадьорює.

Лілія, мешкає з сином у кризовому центру:

«Дуже вдячна, що в Черкасах є таке місце, куди можна піти у крайній ситуації, коли взагалі нікому не потрібен, нема куди піти, вдячна, що допомогли і місцем проживання, і речами, і першою необхідною допомогою, і допомогою психолога, якщо вона потрібна»