Черкаські рятувальники пройшли до фіналу Кубку України з перетягування канату

12 вересня, збірна команда Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Черкаській області, зуміла потрапити до фіналу Кубку України з перетягування канату.
Цього разу змагання відбулись, у Києві на Хрещатику, в рамках Дня фізичної культури та спорту.

Складний жереб та непроста сітка змагань, звели команду черкаських рятувальників із діючими володарями Кубку, командою университету біоресурсів і природокористування вже у півфіналі. У цьому протистоянні, яке безумовно було гідне фіналу, глядачі отримали усе, за що люблять цей вид спорту. Достатньо сказати, що аби визначити переможця, командам довелось тричі братися за канат.

Здавалося, здолавши головного фаворита змагань, черкащани фінал проведуть у якості фавориту, проте, змагання вкотре принесли сюрприз. Демонструючи відмінну підготовку, потужно пройшовши усю турнірну дистанцію, легко та невимушено перемагаючи суперників, у фінал вийшов ще один потужний спортивний колектив,команда Національного університету Державної податкової служби.

Фінал, якщо можна так висловитися, перевершив найбільш сміливі сподівання глядачів. Аби виявити переможця довелось проводити три схватки, після кожної з яких спортсмени буквально падали з ніг і ледве підводилися для наступного разу. І все ж таки напружені схвати які довелось провести на шляху до фіналу, а особливо напружений півфінал дались взнаки, віддавши усі сили черкащани поступилися у останній, третій схватці зайнявши у підсумку друге місце.

За словами тренера команди, Володимира Цивіни, — «це був найбільш складний турнір. Від самого початку команді доводилось викладатися по максимуму, кілька схваток хлопцям вдалось вибороти як кажуть «на зубах», а остання відібрала останні сили тож після перемоги кілька хвилин вони не могли навіть підвестися на ноги. Але це спорт, сподіваюся наступного разу фортуна буде більш прихильною до нас».

Один коментар для “Черкаські рятувальники пройшли до фіналу Кубку України з перетягування канату

  • 16.09.2015 at 11:07
    Permalink

    Силачі! =)

Comments are closed.