Щоб діти грали на спортивних майданчиках, депутат хоче змінити на них покриття

Замінити покриття з гранвідсіву на сучасне штучне покриття на трьох спортивних майданчиках в мікрорайоні «Припортовий» хоче депутат міської ради від Партії вільних демократів Тарас Коломієць. Кошти на це хочуть взяти із «Громадського бюджету».  Депутат підтримав ініціативу Комітету самоорганізації населення «Припортовий» і закликає мешканців проголосувати за цей проект у листопаді.

«Підтримую ідею облаштування сучасним штучним покриттям для зайняття ігровими видами спорту на вже збудованих спортивних майданчиках у дворах багатоповерхових будинках. На сьогоднішній день основою служить суміш пічка та гранвідсіву, через яку підіймаються хмари пилу, який попадає в легені юних спортсменів та в квартири, які розташовані поруч із такими майданчиками. Із за цього, останнім часом, майданчики просто не використовуються за своїм функціональним призначенням. Тобто, щоб бюджетні кошти не були марно витрачені, потрібно всього навсього до облаштувати їх функціональним штучних покриттям. Громада мікрорайону «Припортовий» обов’язково підтримає цей проект!» — зазначив Тарас Коломієць

Ініціативу замінити покриття на спортивних майданчиках належить голові КСН «Припортовий» Лідії Дмитренко. Вона запропонувала змінити покриття на майданчиках за адресами Нижня Горова, 41, Гоголя, 469, Різдвяна, 41. Відповідний заявки на проект «Громадський бюджет» подадуть активісти мікрорайону.

Лідія Дмитренко закликає мешканців мікрорайону у листопаді (коли відбуватиметься голосування) підтримати цей проект своїми голосами.