Щоб зробити сквер, депутати поїхали на перемовини до приватного підприємства

На розі бульв. Шевченка та вул. Чорновола зявиться сквер. Перший крок у цьому напрямку зроблений. Днями депутат від «Вільних демократів» разом із секретарем міської ради Олександром Радуцьким та депутатом від «Свободи» Андрієм Кучею провели зустріч із керівництвом ПАТ «Юрія».

Річ у тім, що частина земельної ділянки перебуває в оренді у цього приватного товариства. Землю виділили ще 12 років тому. Тарас Коломієць звертався через сесію до керівників «Юрії» з проханням розглянути можливість облаштування скверу.

6_101

«Ця територія давно має стати сквером, де мають відпочивати мешканці навколишніх будинків. Хочемо надати цій території статус скверу і назвати його на честь видатного українця В’ячеслава Чорновола. Тим більше поряд проходить вулиця, яка названа на його честь. В’ячеслав Чорновіл неодноразово бував у Черкасах, є Героєм України, видатною особистістю, загинув з думкою про Україну, — розповів Тарас Коломієць.

За його словами, перемовини завершилися позитивним результатом. Попереду зустріч із власником підприємства.

 

«Думаю, найближчим часом ми матимемо там сквер з фонтаном, пам’ятником В’ячеславу Чорноволу, дитячим майданчиком», — зазначив депутат від «Вільних демократів».