«Коли кажеш «З Новим роком», люди зупиняються і посміхаються», — Оксана Мелікова

Оксана Мелікова продовжує ранкові зустрічі із мешканцями свого округу. Оксана в нас знаменитість. Вона – чинний депутат міської ради від Партії вільних демократів. У мікрорайоні її добре знають. Вона, як студент, який попрацював на заліковку, а тепер заліковка працює на нього.

Тож, коли вона вранці вийшла на Паризької Комуни і почала роздавати брошури біля стопера з власним зображенням, це мало кого здивувало. «Деякі люди впізнавали мене, — каже Оксана, — і розмова, як зі старою знайомою була. Люди навіть із сусідніх будинків приходили поспілкуватись».

То ж її зустрічі – це не так агітація, як збір побажань та звернень. Люди просто кажуть, що де не так і що варто змінити. «То дах тече, то провулок треба «залатати», то тарифи дуже високі», — згадує зміст звернень Оксана.

На якусь мить відчула себе Дідом Морозом, який просто збирає побажання. І коли потік людей збільшувався. Оксана швидко говорила, щоб встигнути хоч на мить перекинутись словом із кожним перехожим, і раптово чомусь сказала: «З Новим Роком усіх!». Люди на мить зупинились, на обличчях засяяли посмішки, і хтось вигукнув: «Я за Вас обов’язково проголосую!»

Ось такий ранковий позитив від ще однієї «Вільної демократки». Ось такий новий політичний рік!