У Черкасах лідирує Одарич і Партія вільних демократів (станом на 09:45 26.10)

Штаб «Вільних демократів» оприлюднив дані паралельного підрахунку голосів. Ця інформація надходить телефоном та підтверджується протоколами з мокрими печатками. Дані без однієї дільниці.
Вибори міського голови:

 • Сергій Одарич — 22,5%
 • Анатолій Бондаренко — 11,5%
 • Андрій Бортник – 10%

Міська рада:

 • Партія вільних демократів – 14%
 • Блок Петра Порошенка — 11,3%
 • Батьківщина — 9,7%
 • ВО Черкащани — 9,5%
 • ВО Свобода — 8,2%
 • Самопоміч — 7,9%
 • Укроп — 7,7%
 • Радикальна Партія Ляшка — 5,3%

Інформація продовжує надходити.

2 коментаря для “У Черкасах лідирує Одарич і Партія вільних демократів (станом на 09:45 26.10)

 • 26.10.2015 at 15:00
  Permalink

  Вітаю громаду з вибором замаскованих опозиційних до України вільних демократів! Як же Шуфріч за них хвилювався на всю країну!

 • 26.10.2015 at 15:50
  Permalink

  ПРО ЩО ГОВОРЯТЬ ЦИФРИ (вони поки що не остаточні, але тенденцію показують чітко)
  Не чіпаючи вічну тему непопулярності будь-якої влади, проаналізуємо лише цифри: Блок Петра Порошенка «Солідарність» на виборах в обласну раду набрав близько 23% (і це не враховуючи ще відсотків 14 «Черкащан»). Це перемога. В міську ж раду БПП набрав лише 11.2% — це повна поразка. (Важливо врахувати, що відсоток інших політичних сил в області і місті – майже однаковий). Це означає лише одне, що команда Одарича і блок П. Порошенка «Солідарність» в основному мають один і той же електорат. Тобто в них один виборець . Тому Одарич забрав майже половину прихильників БПП. Вибираючи між Радуцьким і Одаричем, симпатії виборців були в основному на боці Одарича ( і в цьому ніхто не сумнівався). Але особисті амбіції деяких нардепів від БПП не дозволили взяти Одарича в команду БПП. Особистий рейтинг Радуцького 8-9%, а рейтинг БПП близько 20%. Якщо від 20% відняти 9%, то ми й отримали 11-12% депутатів від блоку Прошенка в міській раді. В результаті програло і БПП і місто в цілому. Виборець прийняв раціональне рішення – краще проголосувати за Одарича ніж Радуцького (не дивлячись на те, що останній від БПП). Прихильники Одарича і БПП були вимушені стати перед вибором меншого зла. Ми свідомо розірвали їх вподобання навпіл і тому отримали поразку в м. Черкаси. Хто проголосує за Більду або Ченявського, якщо першим в бюлетні стоїть прізвище Радуцького? Саме тому БПП втратило щонайменше 7-8 депутатів, а пройшли на цьому фоні знову ж таки більшість людей, які були далеко від майдану. Це означає, що майдан може повторитись.
  Що нас чекає в майбутньому? Якщо враховувати лише два сценарії (хоча їх може бути й більше). То перший — найбільш ймовірний. Радуцький знову почне формувати команду депутатів проти Одарича, намагаючись зробити черговий імпічмент. Звісно це йому не вдастся, але така рада буде вкрай неефективною, місто багато втратить. Другий сценарій – це коли керівництво БПП одумається і прийме рішення працювати з тим міським головою, якого вибрали люди. Проте в об’єднання демократичних сил мені мало віриться. Кожен продовжить боротись за свою особисту владу, а місто буде страждати від цієї війни.
  Те, що саме Одарич зможе сформувати більшість визиває здебільшого надію ніж оптимізм, адже парадоксальність мотивації нашого виборця в котре вражає тим, що вони голосують за Одарича, але не голосують за його команду в такій же мірі.
  В цілому із ситуації, що склалася, можна зробити висновок, що основним винуватцем є середня ланка Київського керівництва БПП, а також певною мірою обласного та міського, які в силу особистих амбіцій (власної неприязні Одарича) свідомо зробили ставку на заздалегідь програшного лідера. Що там інтереси міста, коли є власні амбіції.

Comments are closed.