ОДАРИЧ УЖЕ ХОЧЕ ФОРМУВАТИ БІЛЬШІСТЬ У МІСЬКРАДІ

Кандидат на посаду міського голови Черкас Сергій Одарич схоже не сумнівається у своїй перемозі у другому турі і вже обдумує, як сформувати більшість у міській раді. Саме це випливає із його звернення до містян, яке він озвучив у ефірі телеканалу «ВІККА».

Сергій Одарич розповів про свою підтримку на виборах, а також про те, які політичні сили потрапити в міську раду. Як відомо, до міськради потрапити партія міського голови — Партія вільних демократів, Блок Петра Порошенка «Солідарність», ВО «Батьківщина», ВО «Черкащани», ВО «Свобода», «Українське об’єднання патріотів — УКРОП», «Об’єднання «Самопоміч» та Радикальна Партія Олега Ляшка.

Сергій Одарич розглядає формування демократичної більшості також з депутатів «конструктивного крила» Блоку Петра Порошенка.

На його переконання, «вибори завершилась, депутати є обраними». Мовляв, лишилася лише технічна робота передавання документації дільничних комісій у міську.

«Завдяки голосам черкасців вісім партій матимуть у міській раді представництво. Дуже важливо, щоб, попри розпорошеність міської ради, була сформована більшість. Я такі можливості бачу», – запевнив мер.
На думку Сергія Одарича, така більшість може становити 25-28 депутатів.

«Це та більшість, яка би працювала з міським головою і могла ефективно працювати на користь міста. Від більшості залежить дуже багато: на скільки швидко ухвалюватимуть рішення, на скільки чітко будуть сформульовані пріоритети. Якщо міський голова і міська рада працюють в унісон, і у містян, і в інвесторів з’являється довіра. А це – нові робочі місця, втілення інфраструктурних проектів, які пов’язані з ремонтом доріг, тротуарів, заміною мереж тощо. Сподіваюсь, протягом найближчих кількох днів така більшість у міській раді буде створена, і ми зможемо її оголосити», – зазначив міський голова.

Опісля він розкритикував роботу колишнього складу міської ТВК, яка тривалий час відмовлялась реєструвати частину «Вільних демократів» і навіть намагалась зняти його з виборів. Сергій Одарич поскаржився, що через це мав мало часу на спілкування із виборцями.

«Але я переконаний, що найближчі три тижні ми будемо із вами щільно спілкуватися, тому що буде другий тур виборів міського голови. Він відбудеться 15 листопада. Сподіваюся, за ці три тижні ми зустінемося з усіма, хто цього прагне у кожному дворі, на більшості підприємств і визначимо ключові пріоритети», – резюмував Одарич.

Джерело: vikka.ua