Підбиття результатів виборів вчергове затягують

У той час, коли більшість штабів уже підбили результати свого паралельного підрахунку голосів і навіть отримали протоколи з мокрими печатками від своїх членів ДВК, коли Сергій Одарич почав формування дієвої і ефективної більшості у міській раді, переймаючись майбутнім конструктивним розвитком міста, у Соснівській та Придніпровській районних комісіях ще й досі продовжується підрахунок голосів. Точніше робиться усе, щоб цей підрахунок затягнути. Десятки протоколів ДВК за рішенням комісій відправлені на уточнення, а по деяких мають проводитися нескінчені перерахунки. Після таких уточнень в окремих партіях зникають голоси, які натомість з’являються в Опозиційному блоці, котрий за результатами паралельного підрахунку аж ніяк не проходить до міської ради.

Сьогодні-завтра районні ТВК мають передати результати виборів у міську виборчу комісію, а ті в свою чергу повинні встановити загальний результат по місту і оголосити про проведення другого туру виборів міського голови. Нагадаємо, що до другого туру проходять Сергій Одарич, лідер Партії вільних демократів, та Анатолій Бондаренко з «Батьківщини», які набрали найбільшу кількість голосів виборців.

Натомість в районних комісіях творяться дива: щоночі туди, як на роботу, приходять молодики характерної зовнішності, з’являються кандидати від Блоку Петра Порошенка, які не пройшли до міської ради. Серед цікавих персонажів, які «тусять» в ТВК – колишній регіонал Віктор Горкун, «сірий кардинал» Черкас Андрій Бородай. Поряд з ним завжди Олександр Радуцький і Володимир Гудзенко з Опозиційного блоку.

У районних ТВК частими гостями є колишні члени розпущеної за «систематичні порушення» міської ТВК, які ще кілька тижнів тому знімали з виборів неугодні партії і кандидатів. Дехто з попереднього складу ТВК працює в районних комісіях. Як-то Любов Здоровенко. У міській ТВК, розпущеній згодом ЦВК, вона представляла Фронт змін. Нині від цієї політичної сили працює в Придніпровській районній ТВК. Одразу після проведення голосування в Придніпровській комісії відбулася заміна. Туди прийшла Віталіна Костюк від «Удару» (вважай Блок Петра Порошенка), яка теж була у складі комісії, розпущеної ЦВК.

Намагання місцевих осередків деяких політичних сил очевидні. Вони усіма силами пробують «протягнути» на друге місце замість Анатолія Бондаренка Олександра Радуцького. Щоб саме він потрапив до другого туру. Так само дивним чином намагаються переглянути результати при голосуванні до міської ради, аби туди потрапив Опозиційний блок. Очевидним є те, що у процесі зриву і корегуванні результату працює одна і та ж група людей, яка послідовно намагається спотворити результати чергових виборів.

Один коментар для “Підбиття результатів виборів вчергове затягують

 • 28.10.2015 at 17:54
  Permalink

  Невже так важко при написанні статті перевіряти дані?!
  Шановні редактори сайту Партії Вільних Демократів перевірте більш детально те про, що ви написали (повідкривайте постанови ЦВК про зміни в складі Черкаської міської виборчої комісії та про дострокове припинення всього складу Черкаської міської виборчої комісії Черкаської області).
  Тому що виходячи з вашої статті на сайті ПВД там є недостовірна інформація, яка принижує гідність людини (ст. 28 Конституції України).
  Спростуйте недостовірну інформацію таким же способом, у який вона була поширена. (ст 227 ЦКУ)

Comments are closed.