«ЗА»: громада і громадяни

Одарич дбає про власність громади

Якщо при попередніх керманичах нам доводилося часто чути про скандали з розбазарюванням міського майна, то саме Сергію Одаричу вдалося повернути власність громаді міста.

Серед таких об’єктів — парк «Ювілейний», який із 90-х років опинився у приватній власності. У 2007-му його повернули до власності міста.

Завдяки наполяганням Одарича до комунальної власності міста повернуто також частину приміщень музичної школи № 1, гуртожитки заводу телеграфної апаратури та річковий вокзал. Також відстояли 130 га земель колишнього полігону, які вже були розтринькані між приватними фірмочками.

Одарич — досвідчена людина й добре знайомий усім у місті

Після двох термінів роботи в нашому місті жителі добре його знають і знають, чого очікувати від міського голови, яку позицію він займає та за якими принципами побудована робота виконавчого комітету Черкаської міської ради. Сергій Одарич відрізняється передбачливістю і послідовністю. Безперечно, ці його риси як керівника міста важливі для управління великими економічними підприємствами і виробництвами.

Одарич — міський голова всіх черкасців, а не ставленик партії з київським вождем

Сергій Одарич, на відміну від інших політиків місцевого рівня, не підпорядкований ніякому партійному босу в українській столиці. Він належить сам собі та відстоює інтереси виключно жителів нашого міста. Йому не доводиться виконувати забаганки партійного керівництва з Києва, яке, за новим законодавством, може будь-якої миті відкликати обраного громадою міського голову з посади.

Одарич — абсолютно відкритий для людей

Це перший міський голова Черкас, який розпочав практику щорічних публічних звітів перед громадою міста. Водночас він не боїться виходити на пряме спілкування з людьми — із цієї метою відвідує двори, підприємства, школи, дитсадки.

Своїми ідеями чи то ж проблемами з ним можна поділитися і в соціальній мережі «Facebook». На відміну від багатьох політиків самостійно адмініструє власну сторінку, читає і відповідає на всі листи.