«ЗА»: розвиток замість популізму

Одарич знає про кожну проблему в місті

Він добре орієнтується у проблемних питаннях різних сфер життєдіяльності міста. Знає проблеми кожної вулиці та двору, чого б вони не стосувалися — чи то комунального сектору, чи вуличної інфраструктури, освітянської галузі чи медичного обслуговування. Аби тримати руку на пульсі, Одарич щотижня безпосередньо спілкується з жителями міста в прямому ефірі.

Одарич — ініціатор змін у всіх сферах життя

Як би комусь не хотілося заперечити, утім, саме з приходом на посаду міського голови Сергія Одарича в нашому житті почали відбуватися якісні зміни. Нарешті влітку з наших кранів потекла гаряча вода, заміть куп сміття в приватному секторі з’явилися красиві сміттєві контейнери, у скверах і на площах знову ожили фонтани…

За його ініціативи в Черкасах розпочалися яскраві фестивалі, котрі стали улюбленими для жителів та гостей міста. Черкаси набули спортивної слави й стали ареною для проведення низки міжнародних турнірів. Також активно продовжує розвиватися мережа дитячих секцій із нових видів спорту.

У місті придбали нові автомобілі «швидкої допомоги», оснащені сучасним обладнанням та забезпечені препаратами, необхідними для порятунку життя при закупорці судин тромбами.

Облаштували сучасні пологові зали сімейного типу, які дозволяють рідним і вдень, і вночі бути з породіллею та новонародженим.

У 2012 році в обласному центрі апробували новітні технології капітального ремонту доріг — усі черкасці мають змогу переконатися в якості укладеного асфальтного покриття. А ще на черкаських перехрестях почали з’являтися сучасні світлофори.

Одарич — не прихильник популізму

Сергій Одарич із тих політиків, котрі не роздають нездійсненних обіцянок. Він не дає примарних надій на зниження тарифів на житлово-комунальні послуги, не зобов’язується надати всім безкоштовне житло чи забезпечити безоплатним проїздом у громадському транспорті. Натомість він відверто розповідає про те, чому це неможливо й пропонує альтернативу.