Порошенківці відхрестились від Бондаренка

Порошенківці відхрестились від Бондаренка У Блоці Петра Порошенка «Солідарність» заявляють, що не підтримують кандидата в міські голови від «Батьківщини» Анатолія Бондаренка.

Так у партії відреагували на свіжу агітацію батьківщинівця, у якій ідеться, що його кандидатуру підтримують деякі ноовобрані депутати-батьківщинівці. «Ця інформація є неправдивою. Анатолій Бондаренко вводить в оману черкащан і намагається здобути їхню підтримку за рахунок нашої політичної сили. Партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність» підтримуватиме у другому турі виборів кандидата на посаду міського голови Черкас Сергія Одарича», – ідеться в офіційній заяві партії. Нагадаємо, раніше цю позицію вже озвучив, перебуваючи в Черкасах, лідер президентської фракції у Верховній Раді України Юрій Луценко.

«Закликаємо виборців бути уважними й не піддаватися на маніпуляції», – додають у пропрезидентській партії. Нагадаємо, раніше з подібною заявою виступила ВО «Свобода». “Я навмисно мовчав щодо другого туру виборів міського голови у Черкасах, щоб містяни самі визначились із своїми симпатіями. Не маю особливої політичної приязні до Сергія Одарича, але зовсім не розумію, як має очолювати місто політик, який ще до свого обрання намагається обманути виборців, видаючи бажане за дійсне, вигадуючи “підтримку”, якої немає”, – прокоментував депутат міськради Юрій Ботнар агітку, в якій Бондаренко «заручався» підтримкою.

Джерело: infomist.ck.ua