Об’єднатися заради Черкас

Юрій Луценко, голова фракції «Блоку Петра Порошенка» у Верховній Раді:
Мушу вибачитися перед черкасцями за спроби окремих наших представників спотворити результати виборів у Черкасах. Я засвідчую, що «Блок Петра Порошенка» підтримує кандидата на посаду міського голови Черкаси Сергія Одарича. Знаю Сергія дуже давно, ще із середини 90-х. У той час він активно займався політикою. До речі, він мене вчив політиці. Коли я приїхав до Київа, саме Сергій Одарич був моїм першим учителем практичної політики. Переконаний, що від такого вибору насамперед виграють жителі Черкас.

Оксана Циганок, волонтер, керівник Центру допомоги армії:
Із перших днів військових дій на сході країни в Черкасах з ініціативи міської влади був створений Центр допомоги армії. Сергій Одарич одразу відгукнувся на заклик волонтерів і надав приміщення під Центр на базі колишньої тютюнової фабрики. Він допомагав і продовжує надавати підтримку на шому центрові, військовим, територіальним батальйонам оборони не лише як міський голова, але і як звичайний громадянин. Мені імпонує те, що Сергій Одарич не піариться на цьому, як це роблять деякі політики. Вибори пройдуть, війна скінчиться, а людські стосунки залишаються назавжди.

Микола Томенко, відомий громадський і політичний діяч, народний депутат України:
Знайомий із Сергієм Одаричем із 1988 року. Саме в ті роки ми разом створювали в Київському національному університеті осередок Народного Руху України, потім боролися уже за незалежність України, проводили перші демократичні вибори в країні. Сергій користується неабияким авторитетом серед урядовців і парламентарів, більшість з яких особисто знають Одарича. Не випадково колеги обрали його віце-президентом Асоціації міст України, делегували до низки урядових комісій та робочих груп. Вважаю, що він може ефективно представляти інтереси Черкас у Києві, у центральних органах влади. Зараз існує унікальна нагода налагодити ефективну співпрацю міста, області, парламенту і президента. Це якраз те, чого не вистачало Черкасам для втілення в життя різноманітних інфраструктурних проектів. Тепер, вважаю, необхідно остаточно підтвердити той вибір, який громадяни Черкас уже зробили 25 жовтня.

Руслан Зоря, голова обласної організації об’єднання «УКРОП», депутат міської ради, голова КСН «Луначарський»:
Мені як депутату зрозуміло, що міському голові й місту в цілому потрібна дієва депутатська більшість у
міській раді. Лише тоді можна сподіватися на зміни на краще в Черкасах. У 2011–2012 роках, коли Сергій Одарич мав стабільну більшість, у місті було реалізовано чимало корисних проектів. У тому числі й у мікрорайоні «Луначарський», де я очолюю КСН. Тоді ми провели ремонт кількох доріг у мікрорайоні «Поляна», освітили вулиці, почали облаштовувати дитячі й спортивні майданчики, створювати нові сквери для відпочинку. У міській раді нового скликання «УКРОП» буде представлений чотирма депутатами. Я як лідер фракції вдячний черкасцям за їхній вибір і підтримку. Також висловлюю подяку представникам Партіїї вільних демократів і особис то Одаричу за допомогу у відстоюванні чесних результатів волевиявлення містян. Сподіваюсь і надалі на співпрацю у міській раді.

Олександр Піньковський, кандидат на посаду міського голови Черкас від політичної партії «Народний контроль»:
Хоча «Народний контроль» і не отримав необхідної кількості голосів, щоб представляти інтереси черкасців у міській раді, ми продовжимо ту роботу, яку розпочали. Наша політична сила слідкуватиме за діяльністю міської ради, ми контролюватимемо роботу комунальних служб тощо. Ми розуміємо, що без об’єднання всіх демократичних сил в єдину коаліцію, реалізувати корисні проекти в Черкасах буде неможливо. Тому закликаю всі патріотичні та демократичні сили до об’єднання, щоб не допустити до влади в Черкасах криміналітет.

Олександр Рибченко, голова обласної організації Спілки ветеранів Афганістану:
Разом із Сергієм Одаричем маємо спільне бачення щодо розвитку житлового будівництва в Черкасах і забезпечення необхідним житлом АТОвців та членів сімей тих, хто загинув, захищаючи Україну. Ми розробили цю програму при міській раді попереднього скликання. Але через відсутність нормальної дієвої більшості розпочати реалізацію цього проекту не вдалося. Як на мене, для житлового будівництва підійшов би колишній військовий полігон. Більш того, Генеральним планом там і передбачене житлове будівництво. Для реалізації такого проекту потрібна більшість. І я певен, що Сергію Одаричу вдасться об’єднати депутатів.

Сергій Крашенінніков, український джазовий музикант, заслужений артист АР Крим (у складі України), організатор фестивалів «Джаз-Діліжанс», «Черкаські джазові дні»:
Познайомився із Сергієм Одаричем у 2004 році. Тоді ми шукали меценатів, які могли б підтримати наші музичні джазові проекти. Сергій Одарич одразу підставив плече. І робить це постійно. Уже 11 років. Хоч він не є великим прихильником джазу, але завжди нам допомагає. І не тільки нам… Для мене Сергій Одарич — це людина з широкими поглядами на мистецтво. Він завжди підтримує цікаві мистецькі проекти, унікальні театральні вистави. Якось зізнався мені, що хоче зробити Черкаси культурним центром України. Мені подобається, що з приходом Сергія Одарича в Черкасах побільшало культурних проектів: «Співочі вечори», фестивалі дерев’яних, кам’яних і льодових скульптур та багато іншого. Культурний розвиток — це не менш важливо, аніж благоустрій, ремонти доріг тощо. Культура — це те, без чого не може жити нація, не розвиваються міста і території. Тому на виборах 15 листопада підтримую Сергія Одарича. Так само, як робив це кожного разу, починаючи з 2006 року.

Олег Петренко, народний депутат України від Черкас:
Вдячний черкасцям за результат, який вони продемонстрували на місцевих виборах 25 жовтня. У Черкасах до міської ради не потрапили політичні сили, які утворилися із уламків колишньої Партії регіонів. Сьогодні в міського голови Черкас Сергія Одарича вперше з’явилася унікальна можливість сформувати конструктивну демократичну більшість з тих політичних сил, які підтримува ли Революцію Гідності. Як людина, яка займалася відродженням спорту в Черкасах і очолювала комітет з фізичної культури і спорту міськвиконкому, чудово знаю, що без дієвої більшості в міській раді реалізувати корисні проекти для міста фактично неможливо. Важливо завжди мати команду однодумців у міській раді. Думаю, що така більшість буде сформована.