15 листопада треба підтвердити свій вибір – Сергій Одарич

Сергій Одарич, кандидат на посаду міського голови Черкас, зустрівся із трудовим колективом Черкаського Шовкового Комбінату. Під час зустрічі він розповів, що важливо обирати міського голову і міську раду з однієї команди. Перший крок у цьому напрямку зроблений. Жителі Черкас найбільше довірили команді Сергія Одарича – «Вільні демократи» завдяки черкасцям отримали 14,5%, а у міській раді інтереси містян представлятимуть 8 депутатів від ПВД.

Під час зустрічі він відповів на запитання працівників ЧШК. Зокрема їх цікавили питання ремонту доріг та тротуарів, утеплення будинків, шкіл і дитячих садочків.

— Наша команда розробила і втілює в життя програму підтримку будинків, де утворені ОСББ. Цим будинкам надається фінансова допомога як з міського бюджету, так і з державного на утеплення, встановлення лічильників і ІТП. Торік ми облаштували в 103 будинках індивідуальні теплові пункти. За останній опалювальний сезон мешканці цих будинків заплатили за опалення на 8 млн. грн. менше! – розповів Сергій Одарич.

Він зазначив, що його команда після 15 листопада має намір продовжити втілення в життя цього проекту.