СЕРГІЙ ОДАРИЧ: Вся виборча кампанія опонента побудована на брехні (ПРЯМА МОВА)

Вся виборча кампанія опонента побудована на брехні. Відвертій і нахабній.

Епізод перший

Бондаренко заявив, що його підтримують «Свобода», Блок Петра Порошенка і об»єднання «Черкащани». Насправді, «Свобода» і «Черкащани» заявили про неприпустимість підтримки його кандидатури, а БПП повідомив про підтримку мене: «Порошенківці відхрестилися від Бондаренка».

Епізод другий

Якось неприємно на душі після потоків брехні, які Анатолій Бондаренко вилив в ефір під час дебатів (до речі, хто не бачив — повтор повного запису буде транслюватися на ТРК «ВІККА» завтра, у п»ятницю, о 21.05). Особливо прикро за образи на адресу тих людей, які своєю щоденною нелегкою працею створюють економічний потенціал наших Черкас.

Місто обклеєне десятками анонімних біг-бордів з брехнею на адресу Черкаського ДОКу і заводу ТЕМП. Як людина, яка віддала понад чотири роки свого життя на відродження цих виробництв, можу сказати лише одне: я пишаюсь відновленим виробництвом! Я пишаюсь тим, що ці заводи щороку модернізуються, закуповують сучасне високоточне обладнання і щороку збільшують обсяги виробництва і обсяги експорту у країни Європи!

Офіційна статистика: ці підприємства за 2014 рік сплатили до бюджету податків, зборів і плати за землю понад 22 мільйони гривень! Щоб було наочніше — це витрати на річне утримання приблизно 20 дитячих садків Черкас! Викладаю лише деякі світлини нового сучасного обладнання, яке придбанене на цих заводах.
Пропоную місцевим політиканам назавжди припинити використання брехні у своїх меркантильних інтересах!

Епізод третій

Маю відповісти на ще один закид свого опонента, який радісно підхопили деякі сайти. Пан Бондаренко на дебатах заявив, буцім-то я був відсутній на роботі 52 дні за останній рік. Мовляв, я прогульник))

Опонент дуже точно знає причини моєї відсутності, бо оперує довідкою відділу кадрів. Тому вважаю такі перекручування, м»яко кажучи, неетичними. Я ніколи подібні речі не виносив на публіку, але зараз змушений це зробити.

Так, я майже місяць (кінець квітня — половина травня) провів у лікарні. «Пішли» камінці у нирці. Дуже неприємно. За три тижні довелося тричі робити операцію по дробленню. Нікому, навіть Бондаренку, не побажаю перенести такі болі. І ще. За цей рік відбулося більше 10 засідань судів у моїй кримінальній справі, яка була замовлена паном Тулубом. Для поїздки у кожне судове засідання я оформляв відпустку без збереження заробітної плати. На відміну від однопартійця Бондаренка — батьківщинівця Шабанова, який судився зі мною в цьому процесі і їздив до Києва за рахунок міського бюджету.

Епізод четвертий

Опоненти кричать на всіх кутках, що я довів підприємство до банкрутства. Дякую Миколі Івановичу Кушніру і всьому колективу за напружену і ефективну роботу: КП «Черкаситеплокомуненерго» – у трійці кращих теплопостачальних підприємств України.

Епізод п’ятий

Бондаренко звинуватив мене у тому, що я забороняв мітинги в період Революції Гідності.

По-перше, я не забороняв жодного мітингу за все своє життя. Просто така у мене життєва позиція після буремних 80-90-х років, коли на мітингах мені частенько діставалося дубцями від ОМОНу. (Дехто у той час промишляв «залізяками» :) По-друге, спільними стараннями Бондаренка і Тулуба під час Революції Гідності я був у відставці і не міг нічого забороняти просто фізично. По-третє, мітинги у Черкасах були заборонені рішенням суду. А до суду звернувся ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ Черкаської міськради. Нагадаю, що в той час членами виконкому був сам Анатолій Бондаренко і його соратник Станіслав Овчаренко.

На другий же день після мого повернення на посаду міського голови в червні 2014 року я подав апеляційну скаргу на рішення суду про заборону і виграв апеляційний суд. Антимайданівські рішення були скасовані. Хто голосніше за всіх кричить «Тримай злодія!» ?