СЕРГІЙ ОДАРИЧ: ПІСЛЯМОВА ДО ДЕБАТІВ

10 листопада на ТРК “Рось” відбулися дебати між кандидатами на посаду міського голови – мною та “батьківщинівцем” Анатолієм Бондаренком.

Мені прикро, що дебати, замість обговорення програм розвитку міста, звелися до потоку безпідставних звинувачень на мою адресу. Почув багато цікавого про себе: що я виводжу гроші на італійські офшори (хоча в Італії нема офшорних зон), що Революцію Гідності я пересидів у Таїланді (хоча жодного разу не був у цій країні), що забороняв мітинги на Майдані (хоча в той час я голосами Партії регіонів і “Батьківщини” був у відставці). Ну, і традиційна для опонента плітка про ізраїльський паспорт…

Формат дебатів не дав можливості говорити про конструктив і відповісти на питання “Для чого Ви балотуєтесь? Що Ви плануєте зробити в місті?”

Спробую надолужити цю прогалину.

Я маю дві причини балотуватися на наступний строк.

Причина перша.

Я звик завжди доводити справи до завершення.

Я хочу закінчити ті реформи і проекти, які започаткував у місті. А саме:

 1. Встановити індивідуальні теплові пункти в усіх багатоквартирних будинках міста.
  Ми це вже зробили в 104 будинках і їхні жителі сплачують за тепло на 20% менше. Я вже домовився про грант (безповоротнє фінансування) з Європейським банком реконструкції та розвитку на суму близько 3 млн євро для встановлення ІТП в інших висотках. На жаль, позиція депутатського корпусу завадила реалізації цього проекту. Але ми маємо це зробити в 2016-му!
 2. Утеплити всі школи і дитячі садочки міста, заощаджені кошти спрямовувати на наших дітей, а не на обігрів вулиці.
  Мною вже укладена угода про фінансування цього проекту із скандинавською кампанією НЕФКО. Роботи розпочнемо навесні наступного року.
 3. Утеплити всі житлові будинки Черкас, аби жителі споживали на 40-50% менше тепла.
  Ми були першим містом в Україні, хто розпочав таку програму з 2008 року. Хочу, щоб ми були першими, хто її повністю виконає.
 4. Хочу завершити модернізацію нашого Теплокомуненерго і зменшити вдвічі використання газу.
  Ми вже перевели кілька котелень з газу на тверде паливо, завдяки цьому маємо одні з найнижчих в Україні тарифів на тепло.
 5. Хочу запровадити обов’язкове правило – кожного року реконструювати не менше доріг, ніж ми зробили 2012 році.
  Міська рада має спрямовувати на ремонт доріг і тротуарів усі кошти, які надходять до бюджету від акцизу на пальне.
 6. Хочу провести реконструкцію всіх історичних будівель міста.
  Так, як це ми зробили з Палацом одружень. На черзі – Перша музична школа, ЦДЮТ, Художня школа, “Черкаський край”, санепідемстанція.
 7. Хочу зробити набережну – окрасу і візитівку Черкас.
  Закінчити вулицю Козацьку, побудувати Героїв Дніпра. Але не як дорогу для автомобілів, а передовсім – як улюблене місце для прогулянок черкасців і гостей міста.

Причина друга.

Протягом багатьох років я не бачу в Черкасах нових, молодих європейських лідерів. На кожних виборах ми з вами бачимо одні й ті ж обличчя, що й 10, і 20 років тому.

Наша команда взяла чіткий курс на омолодження, на залучення до керівництва містом нових, енергійних людей.

Я задоволений минулими виборами, бо нарешті з’явилися нові люди і сили. Маю відзначити партію “УКРОП” і їхнього кандидата Андрія Бортника, об’єднання “Самопоміч” і їхнього лідера Романа Шевченка. Прикладом конструктивізму стало об’єднання “Черкащани”.

Своїм завданням на наступні роки бачу відкриття дороги для молодих. Щоб наступні вибори ми проводили не під гаслами “Проти когось!”, а в дискусії “Ми – ЗА!”

Вірю в успішне майбутнє Черкас!

3 коментаря для “СЕРГІЙ ОДАРИЧ: ПІСЛЯМОВА ДО ДЕБАТІВ

 • 13.11.2015 at 22:18
  Permalink

  Жаль, что 5.10 забыли упомянуть, как новые лица в политике. Да, больших достижений нет, Но это пока. Всё в переди

 • 14.11.2015 at 11:30
  Permalink

  Закон України «Про місцеві вибори»
  Стаття 21. Вимоги до членів виборчих комісій
  3. До складу виборчої комісії не можуть входити кандидати в депутати, кандидати на посаду сільського, селищного, міського голови, старости, їх довірені особи, представники в територіальній виборчій комісії, уповноважені особи місцевих організацій партій, які висунули кандидатів у депутати в багатомандатному виборчому окрузі, офіційні спостерігачі, посадові та службові особи органів державної влади, органів влади Автономної Республіки Крим та органів місцевого самоврядування, військовослужбовці, судді, працівники судів та правоохоронних органів, а також громадяни, які утримуються в установах виконання покарань, слідчих ізоляторах або мають судимість за вчинення тяжкого або особливо тяжкого злочину, злочину проти виборчих прав громадян чи корупційного злочину, якщо ця судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку.
  Отже на виборах 25 жовтня 2015 року було використано органи місцевого самоврядування, а саме:

  25 жовтня 2015 року на виборах –

  Головою ДВК 711062 Гнатюк Олександра Степанівна, зазначено як пенсіонер, а фактично займає посаду Голови Комітету самоорганізації населення «Перемога» і в цьому районі знаходиться виборча дільниця, всі виборці залежні від голови ДВК. Та має вплив на виборців.
  Заступником голови ДВК 711063 Березюк Олена Йосипівна , заначено як пенсіонер, а фактично займає посаду Секретаря Комітету самоорганізації населення «Перемога» і в цьому районі знаходиться виборча дільниця, всі виборці залежні від заступника ДВК. Та має вплив на виборців.

  Створено нові ДВК на повторні вибори 15 листопада 2015 року у вигоду одного з кандидатів міського голови С.О. Одарича, а колишніх членів ДВК повикидали без їхньої згоди, —

  Секретарь ДВК 711062 Гнатюк Олександра Степанівна, зазначено як пенсіонер, а фактично займає посаду Голови Комітету самоорганізації населення «Перемога» і в цьому районі знаходиться виборча дільниця, всі виборці залежні від секретаря ДВК. Та має вплив на виборців.
  Голова ДВК 711063 Березюк Олена Йосипівна , заначено як пенсіонер, а фактично займає посаду Секретаря Комітету самоорганізації населення «Перемога» і в цьому районі знаходиться виборча дільниця, всі виборці залежні від заступника ДВК. Та має вплив на виборців.

  • 18.11.2015 at 12:08
   Permalink

   після появи такої інформації зробили перестановку в ДВК — Секретаря ДВК 711062 Гнатюк О.С. і членів ДВК — її чоловіка і дочку перемістили на ДВК 711063. Головою ДВК 711063 поставили Гнатюк О.С. , Березюк О.Й. перемістили Секретарем ДВК 711058.
   Такий результат виборів за плідною роботою штабу вільних демократів. Шановна Ніна Григорівна все робила, як би вільні демократи остались в ж…, залучала адмінресурс в дільничні комісії — Голова ДВК 711063 Гнатюк О.С. займає посаду в органах самоврядування — що є порушенням частини 3 ст. 21 ЗК про вибори, членами ДВК її чоловік і дочка, що є порушенням ст. 25-1 КЗПП України, вся сімейка проводила агітування за Бондаренка.
   Отже , сімя Гнатюк О.С. приховувалась — була на ДВК 711062 а в подальшому переведена на ДВК 711063 .

Comments are closed.