У ЧЕРКАСАХ СТАРТУВАВ ДРУГИЙ ТУР ВИБОРIВ МЕРА

Сьогодні черкасці вирішуватимуть, хто стане міським головою у другому турі місцевих виборів.
Голосування розпочалося о 8:00 та триватиме до 20:00. У виборчому бюлетені містяни обиратимуть між чинним мером, кандидатом від «Партії вільних демократів» Сергієм Одаричем, за якого у першому турі проголосували 23,1% виборців, та «батьківщинівцем» Анатолієм Бондаренком, який набрав 11,95% голосів.

Як повідомив кореспонденту видання голова Черкаської обласної організації Комітету виборців України Максим Михлик, усі виборчі дільниці Черкас розпочали роботу вчасно і без порушень.

– Станом на 9:00 порушень зафіксовано не було. .Перші виборці, які прийшли голосувати – люди старшого покоління. Про явку говорити поки що рано, але якщо вона перейде межу 30%, то її можна вважати нормальною, – зазначив він.

Як повідомлялося раніше, напередодні дня тиші, у п’ятницю 13-го кандидат у мери Черкас від «Батьківщини» Анатолій Бондаренко вчинив напад на свого опонента, чинного мера Черкас Сергія Одарича, вдаривши його по обличчю. За даним фактом поліція відкрила кримінальне провадження.

Джерело: vikka.ua

5 коментарів для “У ЧЕРКАСАХ СТАРТУВАВ ДРУГИЙ ТУР ВИБОРIВ МЕРА

 • 16.11.2015 at 01:14
  Permalink

  Самое обидно что если проиграет этот пОдарыч, то он проплатит людям что б собирать митинги, и говорить что все было куплено, я лучший мер и т.д.

  Долой пОдарыча. Черкассы без Одарыча.

 • 16.11.2015 at 08:32
  Permalink

  Долой кацабов таких как ты всех лохов что повелись на концертик, Одарыч наш мер , и собирать майдан нужно немедлено, можна даже сегодня, нужно недопустить шаровика Бондаренко который уже договорился с Бородаем, и мафией, гнать падлу з города, на месте Одарича врезал ему по морде тварь последния, или пальнулбы лапу может прострелили охрана Одареча, просто супер было, а так довольный что сорвал куш, но нет отстоим Одарича, и опять будет мером, а Бондаренко и Юльку пошлем на три виселые буквы, хапуги Днепропетровские

 • 16.11.2015 at 08:34
  Permalink

  Ты тетушка тебя точно Бондаренко проплатет , а Одарыч неразу некого непроплачивал

 • 17.11.2015 at 00:31
  Permalink

  а тебе остаеться маленькая Олег, ждать когда твой пОдарыч, даст денег, и ты будешь стоять и митинговать!

  • 18.11.2015 at 11:57
   Permalink

   Подякуєм Ніну Григорівну яка всю роботу направила на те щоб вільні демократи остались в ж…,якщо Одарич набрав би більше голосів, то в судовому порядку було б скасовано, постільки в ДВК з боку Одарича було залучено адмінресурс керуючим штабом Ніною Григоровною, а Одарич цього і не знав, дивіться попередні коментарії.

Comments are closed.