Андрій ІЛЬЄВ

Підприємець, засновник громадської організації «Антикорупційно-люстраційне бюро».
40 років.
Освіта – вища, економічна. Одружений. Позапартійний.

Торік у травні Андрій Ільєв йшов по 12 виборчому окрузі (центральна частина міста, вул. Смілянська, Хрещатик, Кірова). Зайняв друге місце. Але для нього кожен голос є важливим. Навіть не отримавши мандат депутата, Андрій продовжив працювати на окрузі, спілкуватися з людьми, допомагати їм.

У дворі будинку по вул. Смілянської, 2 біля кількох під’їздів разом з активними жителями він облаштував парканчики. Допоміг з освітленням по вулицях Кірова і Кавказькій.

Його батько – Валерій Ільєв – відомий у Черкасах тренер з вільної боротьби. З-під його міцної руки вийшло чимало чемпіонів. Батько привчив його до спорту. Спершу Андрій займався боротьбою, потім – боксом. Підтримує фізичну форму, намагається не пропустити жодного тренування. Привчив до спортивного залу свою дружину.

Андрій є приватним підприємцем, представником малого бізнесу. Саме такого, від якого в Україні гроші надходять у бюджет. «Не від олігархів, які виводять їх в офшори, а від малого та середнього бізнесу, якому ми повинні дати можливість активно розвиватися. За рахунок цього збільшиться надходження до бюджету міста. Тому мета моєї громадської діяльності – захист малого та середнього бізнесу», — розповів Андрій Ільєв.

Він займається громадською роботою уже понад 10 років. Є співзасновником громадської організації «Антикорупційне бюро». Видає газету «Тарасові джерела».

Свою місію у міській раді він бачить у захисті малого та середнього бізнесу. Планує створити бізнес-інкубатор, де безкоштовно зможуть отримати консультації підприємці та всі ті, хто хоче зареєструвати бізнес. У цьому бізнес-інкубаторі проводитимуться семінари, круглі столи для підприємців, податкова надаватиме роз’яснення, а відомі бізнесмени зможуть поділитися своїм досвідом.