Микола БОНДАРЕНКО

Директор комунального підприємства «Дирекція парків», у травні 2014 року жителі Південно-Західного району (вул. Конєва, Батицького, 30 років Перемоги) обрали його депутатом по округу № 6. 38 років.
Освіта — вища, технічна. Одружений. Партія вільних демократів.

У листопаді 2014 року Микола Бондаренко очолив комунальне підприємство «Дирекція парків». У спадок йому дісталося підприємство, яке мало понад 800 тис. грн. боргів. Попереднє керівництво навіть не намагалося вирівняти економічну ситуацію в «Дирекції парків». Микола взявся до справи. Довелося переглянути усі витрати, оптимізувати їх і за рахунок цього збільшити надходження. «Дирекція парків» подала документи і виграла тендер із благоустрою міста, зменшила витрати на освітлення, не погіршивши якість. Таким чином уже за півроку вдалося ліквідувати заборгованість в 600 тис. грн. На кінець паркового сезону він вивів підприємство майже в «нуль».

Не зважаючи на фінансові труднощі, Миколі Бондаренко вдалося збільшити кількість заходів у парках в чотири рази, покращити його економічний стан, а ще започаткувати нові проекти. Так, у «Ювілейному парку» запрацювала «Майстерня вуличних меблів»: усі бажаючі кожної суботи разом із активістами із громадської організації «Промолодь» вчаться робити меблі з дерев’яних піддонів. У Долині троянд стартував і успішно триває Фітнес Open Air – безкоштовні заняття різними видами спорту та танцями для усіх охочих. У «Ювілейному парку» щонеділі проводить ранкову зарядку для дітлахів секція техван-до «Черкаські тигри». Вдалося відновити понівечене освітлення в сквері «Надія», що у Південно-Західному районі біля пологового будинку.

Разом із художниками розмалювали Дитячий парк, що в Центрі міста, із Фондом громади м. Черкаси облаштували освітлення в парку «Ювілейний» на дитячому майданчику, спільно з активістами з «Промолодь», черкаськими ІТ-шниками і небайдужими містянами розпочали реконструкцію літнього театру.

Як депутат міської ради активно працює на окрузі. Допомагає школі №26. За його участі і за підтримки колеги — депутата міської ради від «Вільних демократів» Олександра Згіблова — в одному з класів школи були встановлені шафки для переодягання дітей. Старі меблі, яким уже було 30 років, розсипалися при першому дотику. Так само разом з Олександром Згібловим вони допомогли облаштувати стендами, шафами і поличками музей генерала Ігоря Момота – випускника школи, який загинув в зоні АТО.

З ініціативи Миколи був проведений поточний ремонт вул. 30 років Перемоги.

Микола Бондаренко переконаний, що депутати міської ради мають продовжити роботи в напрямку утеплення шкіл і садочків та капітального ремонту доріг. Напрацювання у цих сферах «Вільні демократи» вже мають. Для реалізації планів необхідна дієва більшість у міській раді, запевняє Микола Бондаренко.