Ірина БРИК

Архітектор, дизайнер, підприємець. 40 років.
Освіта – вища. Позапартійна.

Ірина Брик займається підприємницькою діяльністю в сфері будівництва, архітектури, дизайну та психології. Є засновником та власником студії дизайну «Design Studio of Irena Bryk», центру психологічного розвантаження «Довгий Яр» та директором девелоперської компанії «ІСО Компані».

Свій власний бізнес починала з маленького магазину будівельних матеріалів та стартовим капіталом в 200 доларів – все, що мала родина на той час. «Починати власну справу було дуже непросто, мене ніхто із рідних не підтримав і не підтримував досить довго, тож крізь терни довелося продиратись одній. Знаючи мою настирність та серйозність намірів, попередній керівник допоміг домовитися з власником приміщення і мені надали в оренду з відстрочкою оплати павільйон. А зразки товару стягувала, як кажуть, з миру по нитці», — пригадує Ірина. Згодом почали надавати послуги з ремонту, взяли в оренду офіс, купили перший комп’ютер.

«Я надавала консультації з підбору матеріалів по кольору та виду, а згодом з’явилася послуга – інтер`єрний дизайн, паралельно постійно вивчала та удосконалювала свої знання в області архітектури, будівництва та дизайну, освоювала графічні програми, вивчала психологію і навіть фен-шуй. Все швидко розвивалося. Я люблю свою роботу, вона моє натхнення. Нині я займаюся підприємницькою діяльністю і працюю в напрямку екологічного дизайну, органічної архітектури, енергоефективного будівництва та психології. Вважаю, що майбутнє за альтернативними джерелами енергії, бо вони майже безплатні, безпечні і не пов’язані із шкідливими викидами. А будівельна концепція Пасивного будівництва — це шлях до енергонезалежності, що на сьогодні є найбільш зручним, доступним та екологічним водночас. На тлі сьогоднішньої енергетичної кризи якраз актуальним і є питання переходу від традиційних джерел енергії до нових, альтернативних», — розповіла Ірина Брик.

Ірина проживає в центрі міста по вул. Гоголя, неподалік Драматичного театру, у сірому, одноманітному совдепівському будинку. Таких будівель у Черкасах безліч. Вона переконана, що міські депутати в силах змінити цю одноманітність. Нині, завдяки позиції міського голови і депутатів Партії вільних демократів у місті утеплюють школи і садочки, поліклініки і лікарні. На переконання Ірини, утеплення – це добре, адже це дозволить зменшити споживання газу, покращити стан самих будівель, зробити перебування в них людей затишним і комфортним.

«Мені подобається покращувати світ і як психолог, з впевненістю можу сказати, що від комфорту житла дуже залежить емоційний і психологічний стан людини, який в свою чергу впливає на здоров`я та роботоспроможність», — розповідає Ірина Брик.

І рухаючись в цьому напрямку, вона прагне покращити архітектурне обличчя міста, змінити підходити до ремонтів і будівництва в цілому. «Я маю бажання і я хочу впливати на ті процеси, завдяки яким вулиці міста, життя мешканців і місто Черкаси в цілому будуть покращуватися!», — говорить Ірина.