Тетяна ЧОРНОБІЛЬ

Секретар комітету самоорганізації «Благовісний» (район вул. Одеської, Котовського, Пушкіна). 45 років.
Освіта-середня спеціальна. Заміжня, безпартійна.

Тетяна Чорнобіль працює секретарем комітету самоорганізації населення мікрорайону «Благовісний» вже п’ять років. Добре знайома з місцевими жителями, а також знаю, які проблеми їх хвилюють. Була одним з організаторів доброї традиції, започаткованої міським головою Сергієм Одаричем, – сусідських столів. Такі заходи традиційно відбувалися на 9 травня.

«Нашому мікрорайону так сподобалося, що тепер ми  часто організовуємо свята для місцевих жителів. Щороку разом із мешканцями мікрорайону зустрічаємось, робимо родинний стіл, співаємо та спілкуємось. У нас є свій хор. Не обходяться свята і без артистів», — розповіла Тетяна Чорнобіль.

Торік вона йшла до міської ради від «Вільних демократів». За неї віддали свої голоси тисячі черкасців. Але, на жаль, щоб перемогти, їй не вистачило кількох голосів.

Протягом останнього року, навіть не будучі депутатом, вона активно працювала на окрузі. За її ініціативи комунальні служби вирізали аварійні дерева, вона відстоювала зелені насадження по бульвару Шевченка (навпроти магазину «Делікат», де полюбляють паркуватися черкаські «олені»).

За її ініціативи запрацював світлофор на розі Університетської та Благовісної, який довгий час не функціонував. Тож відтепер діти, які йдуть до ЗОШ № 19, можуть вільно і безпечно пересуватися.