Наталія ДАНЬКОВСЬКА

Адвокат. Керівник черкаського «Офісу реформ». 32 роки.
Освіта – вища, юридична. Не заміжня. Позапартійна.

Наталію Даньковську жителі Черкас двічі обирали депутатом Черкаської міської ради. Працювала юристом в міськвиконкомі, до цього на «Черкаському ДОЦі» — там і познайомилася з Сергієм Одаричем.

Досвідчений і успішний юрист. При безпосередній участі Наталії Даньковської міській владі вдалося повернути у власність громади такий стратегічний об’єкт, як черкаський аеропорт. Свого часу його було передано в довгострокову оренду на 49 років. Інвестор замість того, щоб вкладати кошти, витягав з летовища «останні соки». Завдяки вчасному юридичному втручанню через суд вдалося повернути аеропорт у власність міста.

Наталія допомогла повернути у міську власність найбільший черкаський парк «Ювілейний», який на той час називався «50-річчя Жовтня». У 1995 році рішенням виконавчого комітету за мерства Володимира Олійника паркова зона була передана в оренду приватному підприємству. Повернути парк вдалося лише у 2007 році. Тепер він став окрасою міста. Тут полюбляють проводити свій вільний час більшість містян і гостей Черкас.

Як депутат міської ради працює в комісії з питань земельних відносин. З 2010 року слідкує за правомірністю виділення земельних ділянок. Завдяки її принциповості деяким спритним ділкам не вдалося «протягнути» виділення землі на вільних ділянках у мікрорайонах «Соснівка» і «Поляна».

Торік за ініціативи «Вільних демократів» було зупинено будівництво кіоску-туалету на Соборній площі. За попереднього міського керівництва там був наданий дозвіл на зведення торгівельного об’єкту. Рішенням сесії, ініційованої депутатами від Партії вільних демократів Миколою Кудрявцевим і Наталією Даньковською, цей дозвіл було анульовано. Окрім того, «Вільні демократи» не дозволили збудувати на березі Дніпра в районі вулиці Козацької автомийку і багатоярусні гаражі.

Головне завдання для Наталії Даньковської у міській раді – юридичний захист міста. Вона займатиметься поверненням до власності міста бази вчителів, яка різними шляхами опинилася в приватних руках, частини приміщення музичної школи № 1, що по вул. Б. Вишневецького. Ще в 2006 році ця будівля була продана. Ще досі тривають судові розгляди з цього питання.