Тетяна ГЛИНСЬКА

Спеціаліст Управління цивільного захисту. Освіта — вища. 48 років.
Заміжня, має двох дітей, онука. Позапартійна.

Математик та програміст за фахом, Тетяна зуміла ці науки поставити на благо суспільства та міста. В Черкасах опинилася по розподілу після навчання у Києвському державному університеті ім. Т.Шевченка — отримала посаду програміста на черкаському «Роторі».

Роботу программістом згодом змінила на викладання фізики та астрономії у 33 школі. Трохи пізніше перейшла до 34-ї школи, де звільнилося місце викладача математики. Математика — це дійсно стихія Тетяни, тож вона погодилась вчителювати саме у цій школі.

Тетяна горить своєю роботою, особливо пишається своїми випускниками, що розлетілися світом. Працюючи у школі, отримала всі можливі професійні категорії, але все одно не вгамувала жагу до професійного зростання. Тому стала керівником групи в Інституті підвищення кваліфікації вчителів, яка на обласному рівні запровадила дистанційне навчання учнів. В нагоді стали її програмістські знання. Завдяки цій роботі перезнайомилась з учителями майже всієї Черкаської області.

Мабуть, її активність підштовхнула Тетяну до співпраці з відділом громадянського суспільства міськвиконкому на початку 2011 року. Це була взаємодія з громадськими, політичними, релігійними організаціями, з органами самоорганізації населення. Один із аспектів, яким опікувався цей відділ, — безпека міста. Була написана спеціальна програма, що дозволяла реалізувати цей проект. Це і встановлення відеокамер спостереження, і патрулювання вулиць громадськими формуваннями ще до подій на Майдані.

Цьому напряму дав поштовх саме Сергій Одарич.

Під час роботи у відділі Тетяна багато їздила на семінари, конференції, брала участь у засіданнях «круглих столів». Зрозуміла, що існують навіть фейкові громадські організації, які складаються лише з двох осіб. Свого часу її дуже надихнув проект «Святий Миколай живе в кожному з нас». Допомагала Анжелі Одарич збирати подарунки та розвозити містом. Також добре знайома з іншим членом команди Сергія Одарича — Оксаною Меліковою.

Зараз Тетяна працює в управлінні цивільного захисту департаменту житлово-комунального комплексу Черкаської міської ради. Щаслива в шлюбі із чоловіком, з яким познайомилася ще під час студенства. Виховує молодшого сина, підтримує вже дорослу старшу дочку.

Як депутат міської ради, має намір багато чого змініти. Вважає, що дороги — це найактуальніша проблема Черкас. Вони його не прикрашають. Сама як водій відчуває це на собі щодня. Готова долучитись до командної роботи і врешті виправити ситуацію.

Близькими їй є питання молоді та людей похилого віку. Зокрема, можливостей їх комунікації, щоб вони не відчували себе викинутими за борт життя. Врешті, країну оцінюють за її ставленням до дітей та людей похилого віку.