Дмитро ІВАНАШКО

Голова КСН «Яблуневий». Виборний отаман Українського козацтва.
В даний час здобуває вищу освіту. Неодружений. Позапартійний.

Чотири роки поспіль очолює роботу комітету самоврядування населення «Яблуневий». Роботу в КСН розпочав спонтанно: треба було зробити довідку, а комітет взагалі не працював, тож Дмитру запропонували його відродити.

В 1998 року став до лав Вільного козацтва України, з 2011р – виборний отаман Українського козацтва. Робота Дмитра в КСН тісно перетинається з громадською діяльністю, і навпаки: саме так вдалося навести порядок в мікрорайоні. Правопорушників вгамували профілактичною роботою — козацьким патрулювання.  Велика кількість правопорушників спільною роботою дільничого та козаків було затримано і здано до міліції. Дмитру часто доводилося бути понятим у різних справах — від побиття до вилучення наркотичних засобів. І як результат — в мікрорайоні стало набагато спокійніше.

Дмитро ввів добру традицію — декілька разів на рік проводити спільні заклади з козацтвом – наприклад, частування молоді кулішем у 18 школі. Козацтво допомагає школі, чим може: зараз планується за власний кошт відновити старий спортзал, щоби на його базі зробити Куток культурного козацького спрямування. Дуже плідно співпрацює з православною церквою – Українською Автокефальною, владика Іларіон зазвичай присутній  на таких заходах.

Під час такої роботи, проведення різноманітних заходів в місті, що маєть об’єднувати людей, Дмитро часто перетинється з членами команди «Вільних демократів»: з Оксаною Меліковою, Володимиром Шиятим. Спілкування з такими людьми дозволило Дмитру обмінюватися думками про те, як ефективніше вирішувати проблеми мікрорайонів, ділитися досвідом один з одним.

Дмитро зазначає, що в мікрорайоні багато що потребує впорядкування, вирішення, проте в нього не вистачає повноважень зрушити бюрократичну каменюку в кабінетах чиновників. На його думку, депутат повинен жити в тому мікрорайоні, в якому працює. Не прийшов на прийом – люди його одразу спитають, в чому справа?

Має мрію запровадити в своэму мікрорайоні кінний патруль. Також планує ремонт зупинок, які перебувають в незадовільному стані: вже навіть знайдено матеріали для ремонту.  І, звичайно, в пріоритетах —  освітленням декількох вулиць: Титова, Колгоспної, Першої та Другої Приміської.