Ганна ХІМІЧ

Економіст-маркетолог, керівник компанії «Ритуал-Сервіс». 35 років.
Освіта – вища, економічна. Не заміжня. Позапартійна.

Народилася і виросла в Черкасах. З 1986 року опановувала науки у звичайній середній школі № 26. Закінчила Черкаський банківський коледж. Потім отримала диплом Київського гуманітарного інституту. За фахом – маркетолог.

Рано втратила батьків. Тому з 16 років почала самостійно творити власну долю. Працювала у фірмі «Ін-Дан», а з 2004 року в «Ритуал-Сервіс». Нині отримує третю освіту — психолога в Черкаському національному університеті.

Під час Революції Гідності разом із однодумцями збирала для майданівців медикаменти, продукти харчування та відвозила все це до Києва.

«Я і мої колеги — свідомі волонтери. Декілька раз збирали кошти для Самооборони Майдану. У нас у колективі є кілька працівників, які добровольцями пішли до Збройних Сил України. Ми також їм допомагаємо», — розповіла Ганна.

Вона проживає у Південно-Західному районі – в районі «Літака». Знайома з членом команди «Вільних демократів», депутатом по цьому округу Володимиром Гриценко. Їй подобається його активність, результативність. За її словами, мікрорайон почав змінюватися, з’явилися нові дитячі майданчики, проводяться свята тощо.

«Я згодилася допомагати Володимиру Гриценко, хоча він попередив мене, що така робота не лише відповідальна, але й складна. Бо це — робота з людьми. Він для мене приклад сталого (а не лише на час нових виборів) депутатського піклування про свій округ. До речі, з приходом Гриценка наш мікрорайон став більш охайним та комфортним», — розповіла Ганна Хіміч.

Вона йде до міської ради від Партії вільних демократів. На її вибір вплинув Микола Панченко – нинішній депутат міської ради. Це її колишній сусід, який свого часу допомагав їй знайти свій шлях у житті. Саме він привів її до команди «Вільних демократів».

Вона йде до міської ради, щоб опікуватися питаннями ЖКГ. Для неї (через роботу) дуже близькою є тема ритуальних послуг. «Мені відомо це все з середини. Я протягом 10 років займаюся організацією поховань. Маю досвід і своє бачення реформ цього напрямку. Потрібно на рівні міста впроваджувати європейські цінності та стандарти щодо ритуальних послуг», — розповіла Ганна.

На її переконання, варто створити цілодобову муніципальну диспетчерську службу, куди можуть звернутися усі, кого спіткало нещастя. Служба не займатиметься комерційними речами, вона лише пропонуватиме і перенаправлятиме людей у організації. Вибір надавача послуг залишається за людиною. Фактично – це буде щось на кшталт оперативної служби міськвиконкому.

У першу чергу, на її переконання, потрібно відремонтувати вулицю Сурікова, яка веде до кладовищ. Певні кроки в цьому напрямку командою Сергія Одарича вже зроблені: передбачені кошти у бюджеті, проведені тендери. Роботи по ремонту мають розпочатися уже найближчим часом.

Ганна планує створення в Черкасах сучасного Залу прощення, а не того, що існує в Будинку трауру, що у центрі міста. У її планах облаштування алеї видатних людей Черкас.