Владислав КОНОНЕНКО

Підприємець, регіональний представник підприємства «Укркур’єр». 45 років.
Освіта – вища, військова. Одружений. Позапартійний.

Батько Владислава був військовим, тому його дитинство пройшло у вічних переїздах із одного військового містечка до іншого. «Ми, діти військових, з дитинства були підготовлені до життя. У нас була дисципліна, чіткий режим дня, у нас виховували відповідальність за свої вчинки. Ми часто залишалися самі вдома, тому що батьки були на службі. Ми були привчені слідкувати за собою, готувати, підтримувати порядок, не забувати робити уроки. Це допомогло мені й у дорослому житті – завжди було в будь-якому місті легко адаптуватися до нових обставин», – розповів Владислав.

У школі активно займався спортом – плаванням, волейболом, баскетболом. Із того часу спорт – це невід’ємна частина його життя.

По закінченню служби в армії батьки переїхали до Черкас. Батько працював в «Житлобуді», а мама була юристом. По закінченні Черкаської школи № 3 вступив до Ризського військового училища. Там професійно зайнявся єдиноборствами. Захоплювався філософією і психологією.

Із війська звільнився майором, переїхав до Черкас на постійне проживання і занурився в громадянське життя.

Із друзями-однодумцями він почав створювати конкуренцію «Укрпошті». Одні з перших створили в Черкасах передплатне агентство в «НВФ ПРИНТ» та організували підписку на періодичні видання. Потім працював у газеті «Губернскіе вєдомості», «От и До». Працює в компанії «Укркур’єр» — займається кур’єрською доставкою кореспонденції населення. «Тут я працюю зараз директором регіонального відділення, побудував мережу наших філій по Україні. Вважаю, що робота моя творча. Ти сам плануєш діяльність, знаходиш шлях розвитку і людей, які працюють з тобою», — розповів Владислав.

По роботі познайомився з депутатом міської ради від Партії вільних демократів Олегом Ліходькіним. Від нього дізнався про команду міського голови Сергія Одарича, познайомився з членами команди.

Владислав любить подорожувати, вивчає історію краю, де він живе. Разом із родиною – дружиною Катериною та двома синами — їздять по Україні, дивитися як люди живуть, спостерігають за розвитком архітектури, міст, подорожують історичними місцями тощо.

До міської ради йде задля того, щоб розвивати в Черкасах туристичний потенціал. Вважає, що наше місто вдосталь має туристичних родзинок, якими можна зацікавити гостей – це і Дніпро, і Соснівка, щорічні фестивалі, історичний Хрещатик. На його думку, поки в Черкасах бракує системного підходу до формування туристичного обличчя міста. Планує розробити якісний інтерактивний он-лайн сервіс, в якому буде розміщуватися інформація про всі визначні місця обласного центру, довідки про них, способи дістатися до цих пам’яток (в тому числі й на громадському транспорті), оновлюватиметься інформація про культурні й спортивні події міста, а також інформація про те, де можна зупинитися в Черкасах і під час прогулянки містом похарчуватися.