Леся ПОБИВАНЕЦЬ

Педагог, керівник зразкової студії «У колі друзів» Черкаського багатопрофільного молодіжного центру. 43 роки.
Освіта – вища, педагогічна. Безпартійна.

Леся Побиванець уже понад 15 років працює з дітьми: вона є керівником зразкового клубу «У коли друзів», що в центрі міста на перехресті булв. Шевченка та вул. Піонерської. Працювати з дітьми для неї одне задоволення.

Леся розробила власну програму-методику, за якою навчає дітей. Нещодавно клуб «У колі друзів» отримав статуc зразкової дитячої творчої студії. «Ми займаємось вивченням англійської мови в неформальній ігровій формі. Керуюсь авторською програмою, розробленою мною. Оскільки я творча людина, то мені дуже хочеться, щоб усі мої дітки теж максимально можливо розкрили свої творчі таланти», — розповідає Леся.

Вона також є сценаристом та режисером телепроекту «Веселий ананас», який виходить на телеканалі «ВІККА». Вихованці студії отримали чудовий шанс проявити свої акторські здібності. Співпрацює Леся і з депутатом міської ради від Партії вільних демократів Оксаною Меліковою. Разом із нею вона організувала конкурс «Барвисті віночки». Її студія є переможцем різноманітних конкурсів і заходів.

Леся Побиванець йде до міської ради, щоб реалізувати свою давню мрію – розширити мережу дитячо-юнацьких клубів у Черкасах, аби більше дітей були охоплені позашкільною освітою, відкривали свої таланти, вивчали різноманітні предмети, іноземні мови, подорожували та всебічно розвивалися. У її планах разом із «Вільними демократами» створити в місті Музей науки.