Юлія ПОГОСТІНСЬКА

Спортсменка, громадська діячка. 39 років
Освіта – вища. Не заміжня. Партія вільних демократів

Юлія з дитинства професійно займається гімнастикою. У 13 років отримала звання кандидата у майстри спорту зі спортивної гімнастики та майстра спорту з художньої. «Ті, хто займались спортом у радянські часи, добре знають, як важко було отримати такі титули», — пригадує Юлія.

Спорт її загартував, змінив ставлення до життя. Закінчивши школу, подала документи до Запорізького державного університету на факультет фізичного виховання, спорту та реабілітації. У 1999 році власне й отримала диплом тренера з олімпійського виду спорту художньої гімнастики.

Переїхала до Черкас. У 2005 році на матчі «Черкаських мавп» познайомилася із Сергієм Одаричем. Тривалий час співпрацювала з баскетбольним клубом — допомагала в реалізації соціальних проектів. Нині на кожному матчі «Черкаських мавп» присутні люди з особливими потребами. Для них такі заходи – відрада, спосіб вирватися з чотирьох стін. Юлія опікується цими людьми, допомагає потрапити на матчі улюбленої команди. По роботі співпрацює з членами команди «Вільних демократів» Володимиром Гриценком і Олександром Нагорним.

Вона йде в міську раду від команди «Вільних демократів». Її головне завдання – звести в Черкасах сучасний зал для занять гімнастикою. «Нині ми маємо ситуацію, коли тисячі черкаських спортсменів займаються гімнастикою в залі спортивного комплексу «Спартак». Цю залу міська влада вимушена орендувати у приватників, сплачуючи гроші з міського бюджету. Мені довелося кілька разів там побувати. Умови, скажу відверто, – далекі від сучасних. Але це не заважає школі вирощувати справжніх чемпіонів», – говорить Юлія.

Для неї ця проблема близька, адже її дочка іанаД займалася гімнастикою. За тиждень змінювалося по кілька залів. Це вимотує і дітей і батьків.

Як колишня спортсменка, вона вирішила в міській раді приділити увагу саме розбудові сучасного залу для занять гімнастикою та оновленням матеріальної бази вже існуючих залів.