Олег РОСКОПІН

Медик, головний лікар Другої поліклініки, що по вул. Чорновола, депутат Черкаської міської ради. 51 рік.
Освіта – вища, медична, одружений, Партія вільних демократів.

Олег Роскопін поділяє бачення міського голови і команди «Вільних демократів» щодо реновації (утеплення і модернізації) комунальних закладів. Таких будівель у Черкасах – 200. За опалення, воду, освітлення цих приміщень сплачує міський бюджет. Це понад 100 млн. грн. на рік. Інвестування в модернізацію закладів дозволить заощадити 40-60 млн. грн. Вивільнені кошти, приміром, можна спрямувати на ремонт доріг і тротуарів чи поліпшення матеріальної бази поліклінік, шкіл, садочків.

У лікувальному закладі, що очолює Олег Роскопін – Другій міській поліклініці – за минулий рік відбулися кардинальні зміни: утеплено фасад, замінені майже всі вікна, в підвалі облаштований індивідуальний тепловий пункт. Щомісячна економія – 50 тис. грн. Як результат – сотні відвідувачів поліклініки лікуються у комфортних умовах, а лікарі не мерзнуть в своїх кабінетах.

За ініціативи депутатської комісії з питань медицини був організований виїзд до дитячої поліклініки на Вербовецького. Там процес реновації закладу затягнувся, точніше навіть не починався через те, що фірма, яка виграла тендер, нині в стадії банкрутства.

«Ми обійшли всю поліклініку, побачили, наскільки в ній несучасні умови – а приходить туди на лікування величезна кількість дітей. І ми ініціювали звернення до міськради. За нашої ініціативи також були виділені обласною радою кошти на ремонт фізіотерапевтичного відділення цієї поліклініки. Тепер воно повністю сучасне – відремонтоване, оснащене. Зараз хочемо зробити паркування, аби до поліклініки можна було комфортно підвозити дітей», — розповів Олег Роскопін.

Разом із колегою-депутатом від «Вільних демократів» Миколою Кудрявцевим вони проводили курси з військової і медичної підготовки. Відвідувачів навчали, як діяти під час надзвичайних ситуаціях, як надати першу медичну допомогу тощо. Загалом такі минулого року курси відвідало понад 1 000 черкасців.