Максим ШАДЛОВСЬКИЙ

Тренер з боксу. 26 років.
Освіта – вища, педагогічна. Одружений, безпартійний.

Максим Шадловський виріс в мікрорайоні «Зелений», в будинку по вул. Громова. Закінчив ЗОШ № 24, потім Черкаський національний університет. Працював тренером з боксу в клубі «Динамо».

Найбільше приділяє уваги громадській роботі. Під час подій на Майдані разом із іншими однодумцями возили шини, зокрема, і на блок-пост на черкаській дамбі, постачали продукти. Саме тоді познайомився з багатьма активними небайдужими людьми. Тоді власне і утворилася громадська організація „Громадський БлокПост“.

«Ми продовжили більш організовано збирати  гроші, продукти, речі — все те, що було потрібно нашим революціонерам. Коли розпочались бої на Сході, не міг не долучитись до руху допомоги армії», — розповів Максим Шадловський.

З членом команди «Вільних демократів» Олександром Згібловим познайомився рік тому, коли вирішив облаштувати поряд з магазином «Весна» невеличкий сквер. Максим зібрав однодумців, а Олександр Згіблов, керівник заводу «ТЕМП», надав трактор. Територію було прибрано від каміння і сміття, висаджені молоді деревця.

Максим йде до міської ради, щоб реформувати галузь ЖКГ. Хоч він і спортсмен, але з роботою комунальників зіштовхується трохи не кожного дня. «Людям байдуже, хто надає послуги: приватна компанія чи комунальна? Хто обслуговує будинки: СУБ чи там створено ОСББ? Головне – якість і відповідальність», — говорить Максим Шадловський.

Він поділяє бачення команди «Вільних демократів» щодо допомоги будинкам, де мешканці створили ОСББ. Програму фінансової підтримки ОСББ першими запровадили в Черкасах ще 8 років тому. Загалом за час дії цієї програми з міського бюджету було профінансовано допомоги таким будинкам на 8 млн. грн. За ці кошти вони утеплювалися, ремонтували покрівлі, під’їзди, замінювали труби в підвалах, облаштовували ІТП. Нині цей досвід переймають інші міста України.

Максим знає, як покращити цю програму, зробити її більш дієвою, збільшити кількість ОСББ в місті і, відповідно, покращити якість надання комунальних послуг.