Василь СОЛОМАХА

Будівельник, директор підприємств «Сідвін», «Мехрембуд», із 2006 по 2010 роки був депутатом Черкаської міської ради. 57 років.
Освіта – середня, спеціальна. Одружений. Позапартійний.

Працював у тресті «Черкасирембуд» (який потім трансформувався в «Мехрембуд») на різних посадах. Пройшов шлях від майстра до головного інженера, нині директор підприємства. «Наш трест побудував каналізацію й водопровід від площі 700-річчя до нинішньої Соборної, проклав комунікації майже по всіх вулицях міста, а також збудував відомий містянам кінопалац „Салют”, — розповів Василь Соломаха.

Депутат міської ради з 2006 по 2010 роки. Кілька років був головою комісії міської ради з питань ЖКГ та радником міського голови. Тож знає, як можна навести лад у цій галузі. Його мета — пояснити людям, як раціонально керувати майном через створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, як контролювати якість виконаних комунальниками робіт. При цьому не потрібно розформовувати РЕУ або СУБи. Їх, на його думку, важливо залишити саме для потреб ОСББ і змусити якісно працювати на ці об’єднання. Така система вигідна обом сторонам, переконаний Василь Соломаха.

Під час Євромайдану не міг абстрагуватись від подій, які вирували в Києві. Організував 50 осіб з такими ж поглядами, як у нього. Вони щодня приїздили до Києва для підтримки митингувальників. Брав активну участь у місцевому Євромайдані. Згодом кістяк цих активістів започаткував «Автомайдан» у Черкасах.
«Готовий бути там, де потрібен я і де потрібен мій досвід», — зазначив Василь.

Як депутат і будівельник, маю намір охопити ремонтними роботами весь мікрорайон «Зелений». Наразі саме там, по вул. Бидгощській, він і проживає. Прагне зробити Черкаси гарним і комфортним містом, щоб наші діти і онуки не шукали кращої долі в інших містах чи країнах.