Трійка кандидатів: творчі і успішні люди

Вільні демократи представляють наступну трійку однодумців, які йдуть до Черкаської міської ради
Оксана Мелікова, Леся Побиванець та Андрій Ільєв — творчі й успішні люди.

Melikova+name

Оксана Мелікова
Підприємець. Голова комітету самоорганізації населення мікрорайону «Богданівський». 43 років.
Освіта – вища, економічна та технічна. Має чоловіка і трьох доньок. Позапартійна.

У травні 2014 року жителі Черкас – округ № 18 (центральна частина міста, мікрорайон «Митниця») – обрали Оксану Мелікову депутатом міської ради. Людина бізнесу – сама створила свою власну справу з «нуля». Займає активну громадянську позицію. Є головою комітету самоорганізації населення «Богданівський».
Як депутат міської ради приділила значну увагу допомозі армії, роботі з дітьми та розвитку їхньої особистості.

Торік на базі комітету самоорганізації населення розміщувався філіал «Черкаських павучків», які плели сітки для наших військових у зоні АТО. Згодом їм знадобилося більше місця, тому вони переїхали в приміщення сусідньої школи. У Комітеті збирали допомогу для наших військових і передавали у волонтерські організації.

Оксана Мелікова разом із керівником гуртка «Коло друзів» Лесею Побиванець третій рік поспіль проводить у мікрорайоні свято «Барвисті віночки». Святкування стало вже традиційним, у ньому беруть участь сотні дітей. Обирають кращий вінок у кількох номінаціях: український, креативний, весняний, «Богданівський». Також визначають найдовшу косу та сучасного козаченька.

За її ініціативи організований буккросинг – безкоштовний обмін літературою. Кожен, хто бажає почитати цікаву книжку, може завітати в приміщення комітету, залишити там свою і взяти іншу. Такий обмін діє вже більше року. Сотні мешканців мікрорайону в такий невимушений спосіб обмінювалися літературою.
Для дітей округу була відкрита «Чарівна кімната». Ідея народилася в грудні минулого року напередодні різдвяних свят. Перепусткою до кімнати стає листівка від батьків. У «Чарівній кімнаті» вони розповідають про те, чим їхня дитина особлива, які її сильні сторони такращі якості, за які успіхи дитини радіють та чого бажають у майбутньому. «Кожні мама чи тато безмежно люблять свою дитину, знають, що вона в них найкраща, але часто не задумуються про її особистісні риси. Я прагну, щоб батьки говорили своїм дітям, як вони ними пишаються. Хочу, щоб рідні хвалили і виділяли щонайменші досягнення своєї дитинки. Поки ми з батьками з’ясовуємо найбільш яскраві риси дитини, малеча гуляє кімнатою і обирає собі подаруночок», — розповідає Оксана Мелікова.

За її ініціативи і за фінансової підтримки членів команди «Вільних демократів» були облаштовані два дитячих майданчики у дворі будинків Шевченка, 305 та Фрунзе, 133. Оксана розповідає, що на ці майданчики люди очікували давно і з радістю виходили допомагати будівельникам.

Оксана Мелікова має намір продовжити роботу на окрузі. У її планах – реконструкція аварійних сходів на спуску по вул. Пастерівський, встановлення дитячих майданчиків у кількох дворах, ремонт вулиці Гоголя і Р. Люксембург, проведення цікавих і пізнавальних заходів для дітей.

A_Iliev+name

Андрій ІЛЬЄВ
Підприємець, засновник громадської організації «Антикорупційно-люстраційне бюро».
40 років
Освіта – вища, економічна. Одружений. Позапартійний.

Торік у травні Андрій Ільєв йшов по 12 виборчому окрузі (центральна частина міста, вул. Смілянська, Хрещатик, Кірова). Зайняв друге місце. Але для нього кожен голос є важливим. Навіть не отримавши мандат депутата, Андрій продовжив працювати на окрузі, спілкуватися з людьми, допомагати їм.

У дворі будинку по вул. Смілянської, 2 біля кількох під’їздів разом з активними жителями він облаштував парканчики. Допоміг з освітленням по вулицях Кірова і Кавказькій.

Його батько – Валерій Ільєв – відомий у Черкасах тренер з вільної боротьби. З-під його міцної руки вийшло чимало чемпіонів. Батько привчив його до спорту. Спершу Андрій займався боротьбою, потім – боксом. Підтримує фізичну форму, намагається не пропустити жодного тренування. Привчив до спортивного залу свою дружину.

Андрій є приватним підприємцем, представником малого бізнесу. Саме такого, від якого в Україні гроші надходять у бюджет. «Не від олігархів, які виводять їх в офшори, а від малого та середнього бізнесу, якому ми повинні дати можливість активно розвиватися. За рахунок цього збільшиться надходження до бюджету міста. Тому мета моєї громадської діяльності – захист малого та середнього бізнесу», — розповів Андрій Ільєв.

Він займається громадською роботою уже понад 10 років. Є співзасновником громадської організації «Антикорупційне бюро». Видає газету «Тарасові джерела».

Свою місію у міській раді він бачить у захисті малого та середнього бізнесу. Планує створити бізнес-інкубатор, де безкоштовно зможуть отримати консультації підприємці та всі ті, хто хоче зареєструвати бізнес. У цьому бізнес-інкубаторі проводитимуться семінари, круглі столи для підприємців, податкова надаватиме роз’яснення, а відомі бізнесмени зможуть поділитися своїм досвідом.

Pobyvanec

Леся ПОБИВАНЕЦЬ
Педагог, керівник зразкової студії «У колі друзів» Черкаського багатопрофільного молодіжного центру. 43 роки.
Освіта – вища, педагогічна. Безпартійна.

Леся Побиванець уже понад 15 років працює з дітьми: вона є керівником зразкового клубу «У коли друзів», що в центрі міста на перехресті булв. Шевченка та вул. Піонерської. Працювати з дітьми для неї одне задоволення.

Леся розробила власну програму-методику, за якою навчає дітей. Нещодавно клуб «У колі друзів» отримав статуc зразкової дитячої творчої студії. «Ми займаємось вивченням англійської мови в неформальній ігровій формі. Керуюсь авторською програмою, розробленою мною. Оскільки я творча людина, то мені дуже хочеться, щоб усі мої дітки теж максимально можливо розкрили свої творчі таланти», — розповідає Леся.

Вона також є сценаристом та режисером телепроекту «Веселий ананас», який виходить на телеканалі «ВІККА». Вихованці студії отримали чудовий шанс проявити свої акторські здібності. Співпрацює Леся і з депутатом міської ради від Партії вільних демократів Оксаною Меліковою. Разом із нею вона організувала конкурс «Барвисті віночки». Її студія є переможцем різноманітних конкурсів і заходів.

Леся Побиванець йде до міської ради, щоб реалізувати свою давню мрію – розширити мережу дитячо-юнацьких клубів у Черкасах, аби більше дітей були охоплені позашкільною освітою, відкривали свої таланти, вивчали різноманітні предмети, іноземні мови, подорожували та всебічно розвивалися. У її планах разом із «Вільними демократами» створити в місті Музей науки.