Тимофій ТРОНЦ

Директор КНП «Перша Черкаська міська лікарня».
50 років. Освіта — вища. Має трьох доньок.
Позапартійний.

Очолює Першу міську лікарню. Тимофій Тронц вважає, що як медик він просто зобов`язаний докласти зусиль до підтримки галузі охорони здоров`я у місті. Такі медичні заклади, як той, яким він керує, повині мати певну фінансову самостійність. Тобто, як комунальне некомерційне підприємство лікарня повинна мати такий бюджет, який розподіляється у середині самого закладу, — на відміну від кошториса, який зазвичай спускається згори.

«Наприклад, виділили нам певний бюджет у 25 млн., -пояснює Тронц, — визначили кількість пацієнтів, яких ми маємо пролікувати, а далі просто контролюють, що, як і наскільки грамотно та раціонально ми витратили кошти».

Така свобода, на його думку, є цілком доречною на місцевому рівні. Важливо, щоб медичні заклади отримали можливість оперативно розподіляти фінанси та ефективно без зайвих зволікань ними розпоряджатися. Тому що часто виникають проблеми «вчора на сьогодні», і сьогодні, щоб їх вирішити максимально швидко, потрібно писати звернення, прохання і .т.д. Інколи виходить так, що поки лікарня очікує на відповідний позитивний відгук, проблема заходить у глухий кут та втрачає актуальність. Тож, перше питання, яке Тимофій Тронц має намір підняти в якості депутата — це відповідність фінансового статусу. Законодавчо лікарня не може мати самостійності, проте комунальне некомерційне підприємство — може.

Великою проблемою, яка має вирішуватись на рівні Міністерства охорони здоров`я, є проблема прив`язка лікувального процесу до такої одиниці, як ліжко. Від неї вираховуються абсолютно всі видатки. Тронц вважає, що все має залежати лише від кількості пацієнтів, які лікуються, замовлення на лікування певної кількості хворих з боку міської влади за той чи інший вид надання медичних послуг та реального навантаження закладу.

Технології пішли нині настільки далеко, що варто застосовувати таке поняття як «оберт ліжка». На одному умовному ліжку можна пролікувати 30-40 пацієнтів, адже сучасні технології дозволяють не тримати хворих по кілька тижнів, а навпаки дуже швидко, за два-три дні, виписувати. Існує питання забезпечення сучасною апаратурою. Це вкрай важливе питання, яке має працювати на перспективу.

«Я завжди залишаюсь лікарем, який відповідає не лише за сам процес адміністрування, але ще й за своїх пацієнтів.  — ділиться Тимофій. — Звернувшись до закладу пацієнт має вийти з нього з помітним покращенням, відновити працездатність. Це для мене ключові речі у моїй роботі. Тому навіть коли я вже вдома, продовжую працювати підсвідомо, вирішую, як саме можна допомогти тій чи іншій людині».

Тимофій Тронц має сподівання, що, якщо стане депутатом, разом із іншими своїми колегами, які отримають певні владні повноваження, зможе порушити всі ці питання.

Виховує та підтримує трьох доньок. Старша — Оксана —  працює лікарем-стоматологом, і фактично продовжила сімейну лікарську династію на третє покоління. Родина всіляко підтримує Тимофія у його депутатських прагненнях.

 

3 коментаря для “Тимофій ТРОНЦ

 • 02.10.2015 at 22:50
  Permalink

  ЧЕЛОВЕЧИЩЕ!!!!!

 • 11.10.2015 at 18:29
  Permalink

  Спочатку прийшов додому, під квартиру сам пан Тронц.
  А у неділю пришов агітатор, Тронц -залінувався (хоча сьогодні — вихідний).

  При зустрічі під квартирою говорив, що найдоступніший і найдемократичніший.

 • 12.10.2015 at 10:22
  Permalink

  Шановний Володимир! Дякую за спілкування. В неділю працював на іншій дільниці округу №3.

Comments are closed.