Ігор ТРУБЕНКО

Економіст, приватний підприємець. 46 років.
Освіта – вища, економічна. Не одружений. Позапартійний.

Виріс у мікрорайоні залізничного вокзалу. Пам`ятає, як забудовувався цей район. Навчався у школі №23, нині колегіум „Берегиня“. Більше схилявся до точних наук. Любив математику, фізику, хімію та біологію.

«У школі я був дуже активним учнем. Навіть занадто. Любив брати участь у різноманітних заходах, відвідував гуртки та спортивні секції. Часто і сам був організатором якихось заходів та їх автором сценарію. Любив туризм. Ми мандрували Холодним Яром із ночівлями та наметами, вчились в`язати страхувальні вузли, мріяли про великі подорожі горами. Тренувались у парку 50-річчя. У 7-му класі захопився радіозв`язком», — розповів Ігор.

Після школи поступив у Черкаський державний технологічний університет (на той час це був філіал КПІ), обрав для себе спеціальність технолога машинобудування на факультеті механіки. Закінчив вуз з червоним дипломом. «Студентське життя між іншим у мене було дуже бурхливим. Є про що по-доброму згадати. Тоді модним було бути „КВКшником“, і я занурився у це захоплення з головою. Наша студентська команда була настільки популярною, що жоден міський захід без нас не обходився», — розповів Ігор Трубенко.

Жарти жартами, але він отримав ще й другу освіту у сфері економіки та фінансів.

П’ять років тому він зі своїм компаньйоном написали програмне забезпечення для бухгалтерського обліку в фінансових компаніях та отримали авторські права на нього. Нині це є складовою його бізнесу. Він спілкується з колегами з інших міст України, проводить для них лекції та семінари.

Для нього близьким є бюджетування, процес формування бюджету. «Я би виділив шість проблемних питань, які депутати нової каденції мають вирішити після обрання нової міської ради. Це тарифи, медицина, інфраструктура, транспорт, екологія, туризм та дозвілля. Якщо за цими секторами закріпити відповідальних людей, які розроблять стратегію та тактику вирішення цих питань, а потім представлять на розсуд колег, то врешті можна буде сподіватись на успіх, якого так прагнуть Черкаси», — розповів Ігор Трубенко.

У міській раді він займеться питанням бюджету – зробить його прозорим і зрозумілим для кожного. На переконання Ігоря, кожна людина має бачити, куди витрачаються його податки. У цьому питанні він співпрацюватиме з Олегом Ліходькіним і Віталієм Лаутом, членами команди «Вільних демократів».