Юрій ЯСТРЕБОВ

Підприємець, власник компанії «Науково-виробниче об’єднання «Екофарматех», аспірант Полтавської Державної Аграрної Академії. 33 роки.
Освіта – вища. Одружений, має трьох дітей. Позапартійний.

Юрій Ястребов народився в Овручі, що на Житомирщині. У 1985 році разом із батьками переїхав у Прип’ять, де батько працював інженером-атомщиком. Аварія на ЧАЕС сталася, як кажуть, у нього на очах. Із 1987 року проживає в Черкасах. Вчився у спеціалізованій школі-ліцеї № 27. Займався спортом: у 1-5 класі – у гуртку карате. Після закінчення школи, вступив до Волинського інституту економіки та менеджменту. Проте, він провчився там рік і виїхав до родичів у Лондон.

З 1999-го проживав у Англії більше п’яти років. Три роки вивчав маркетинг та фінанси у Вест-Лондон бізнес-коледжі. Після того, як його грант від БрітішТелекому закінчився, він був вимушений покинути навчання. Працював позаштатним кореспондентом ВВС, а також у брокерській, а потім у маклерській канторі.
Повернувся в Україну за два місяці до помаранчевої революції. В Україні спочатку влаштувався на роботу до AiGAlicoАмеріканІнернешнл Груп у центральному офісі міста Києва – найстарішої у світі страхової компанії, де він був старшим менеджером із підготовки страхових консультантів. Тут йому знадобилася англійська мова та знання з маркетингу, які він отримав у Лондоні.

За своє професійне життя пробував працювати в різних сферах. З 2007 по 2008–й був провідним інженером-технологом у корпорації «Богдан». Будував надсучасний автомобільний завод у Черкасах. Враховуючи те, що навчання було пов’язано з інформаційними технологіями, півтора роки курував підрозділ корпорації «Хюндай» на будівництві та впроваджував систему автоматизації виробництва SAP.

З 2008 по 2010 роки працював директором в компанії ПП «Трансбуд», заснованій батьками. Два роки займався реконструкціями та будівництвом. Після цього займався експортом. Допомагав птахофабрикам та підприємствам України експортувати курячі яйця і м’ясо, сухе та згущене молоко. Має безліч бізнес партнерів із мільярдними річними оборотами в Нідерландах таких як Agrotrade BV, а також у Саудівській Аравії, ОАЕ, Єгипті, Тайвані, Таїланді, Сингарпурі, Алжирі та Марокко. До сьогоднішнього дня допомагає окремим фермерським господарствам і птахофабрикам – експортувати продукцію за кордон, у тому числі й до ЄС.

З 2006 по 2011 здобував бакалавра, а з 2011 по 2013 магістра економіки у Полтавській Державній Аграрній Академії. З 2013 року аспірант Полтавської Державної Аграрної Академії факультету економіки та управління підприємствами, пише дисертацію з Бюджетного планування та управлінського обліку на підприемствах агропромислового комплексу. У 2013 він заснував ТОВ «Науково-виробниче об’єднання «Екофарматех». Створено спільне підприємство з німецьким концерном «Байер», де вироблятимуться багатокомпонентні ліки для онкології, кардіології та ендокринології.

Він поділяє бачення міського голови Сергія Одарича та його команди щодо залучення інвестицій у місто. Для цього у Юрія є усі можливості: він довгий час жив за кордоном, має ділові й бізнесові зв’язки з багатьма концернами і компаніями світу. На його переконання, залучення інвестицій в економіку Черкас – це найкращий спосіб збільшити бюджетні надходження і створити робочі місця.

2 коментаря для “Юрій ЯСТРЕБОВ

  • 21.09.2015 at 21:41
    Permalink

    Так тримати, Юрко ! Хай Бог допомагає !

  • 23.09.2015 at 21:49
    Permalink

    Дякую Вадиме, тобі теж

Comments are closed.