Олександр ЗГІБЛОВ

Керівник підприємств групи компаній «ВЕНЕТО». У 2014 році черкасці обрали його депутатом по округу № 14 (район вулиць Пастерівська, Громова, Чайковського). 51 рік.
Освіта вища, інженер-механік. Одружений. Член Партії вільних демократів.

Олександр Згіблов нині є керівником групи компаній «ВЕНЕТО», які в Черкасах об’єднують два підприємства: ПАТ «Темп» та ТОВ «Марелі». У міській раді входить до комісії з питань житлово-комунального господарства. Він вважає, що ні каналізація, ні яма на дорозі не мають партійного квитка, тому варто займатися тим, що найбільше турбує людей.

Разом із членами комісії протягом останнього року виїжджали на проблемні об’єкти, розбиралися з безгосподарчими мережами і люками. Як результат – вдалося взяти на баланс міста сотні метрів труб, а мешканці десятків будинків отримали якісні комунальні послуги.

«Темп», яким він керує, входить у ТОП підприємств, які найбільш активно розвиваються. На заводі виготовляються в тому числі дитячі й спортивні майданчики, які нині можна побачити в Черкасах та багатьох інших містах України. Тут шиють матраци та виробляють каркаси до ліжок. Також підприємство має кілька закордонних контрактів на виготовлення спеціального обладнання для автомобільних заводів «Мерседес», «Порше».

З початком бойових дій «темпівці» приділили значну увагу допомозі АТО. У зону бойових дій були передані матраци, каремати, спальні мішки, аптечки, розроблена спеціальна пічка зі старих газових балонів, – у зимовий період вона користувалася неабиякою популярністю серед військових. Загалом «Темп» передав допомоги військовим на понад 800 тис. грн. Деякі працівники заводу нині мобілізовані і служать у зоні АТО.

Як депутат опікується округом № 14. «Пам’ятаю, як після виборів у перший мій прийом громадян, до мене звернулися зо два десятка людей. Кожен хотів, щось змінити на краще у мікрорайоні. Одні мріяли про дитячий майданчик, інші – обрізати аварійні сухостійні дерева. Чимало людей похилого віку просили облаштувати на виході з під’їздів поручні. Ми підключили наших конструкторів», — розповів Олександр Згіблов.

На підприємстві «Темп» були розроблені спеціальні поручні, які встановили біля під’їздів трьох будинків. По кожному звернення проведена певна робота. З 15 обіцянок виконано 11, інші перебувають в роботі.

У міській раді має намір продовжити ті проекти, які не були завершені. Зокрема, вважає Олександр Згіблов, треба зосередитися на ремонті доріг і тротуарів. Щороку варто тримати планку, яку в 2012 році встановив міський голова Сергій Одарич – капітально ремонтувати 23 км доріг. Тоді вже за 8-10 років ми вийдемо на рівень, коли майже всі вулиці в Черкасах будуть з нормальним покриттям.